Пасажирка викинула породисту кішку в аеропорту "Київ" перед рейсом до Мінська

Пасажирка викинула породисту кішку в аеропорту "Київ" перед рейсом до Мінська

Фото: ТСН

Жінка не мала належних документів на тварину та легко від неї відмовилася.

Кішку з яскраво-блакитними очима залишили напризволяще просто на столичному летовищі. Її власниця перед самим відльотом з'ясувала, що дозвільних документів для перевезення тварини не вистачає, і без вагань узяла лише речі в літак, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Цей випадок приголомшив навіть старожилів летовища. "Були випадки, коли не пускали тварин, але щоб так господарка викинула тварину в аеропорту – це вперше", - твердить керівник прес-служби аеропорту Галина Богданенко. Пасажирка прийшла реєструватися на рейс білоруської авіакомпанії до Мінська без переноски та документів на тварину. Працівники летовища кажуть, що зазвичай у схожих випадках люди дзвонять друзям і просять, щоби ті приїхали та забрали тварину на перетримку до себе, а іноді навіть встигають з’їздити у ветлікарню й оформити документи. Однак власниця цієї кішки довго не думала. "Кішку поклала на стіл і сказала: робіть із нею, що хочете. Якщо я не можу її вивезти, вона мені не потрібна", - розповіла Галина Богданенко.

Налякана тварина сховалася в інформаційній стійці та просиділа там три години. "У нас була валеріанка, ми трохи намазали – десь через хвилин 10 виліз", - каже адміністратор терміналу Марина Павленок. Серед працівників аеропорту знайшлися знавці котячих і за світло-сірою довгою шерстю та яскраво блакитними очима визначили породу – невська маскарадна. Нових господарів для тварини почали шукати в соцмережах – і вже через 10 хвилин відгукнувся один із керівників аеропорту. Сергій Колесник вирішив назвати кішку Джуліаною, бо так називається вишка на летовищі – адже саме аеропорт став місцем їх зустрічі. "Зараз сходимо до лікаря, побачимо, що до чого, щоби все було гаразд", - розповів про перші плани новий господар.

Кореспондент ТСН Наталія Слободян

Господарем покинутої в аеропорту кішки став змінний керівник летовища

Господарем покинутої в аеропорту кішки став змінний керівник летовища

Повʼязані теми:

Наступна публікація