Пасажирів автівки, яка впала у Русанівський канал, з крижаної води витягнув прокурор Київської області

Пасажирів автівки, яка впала у Русанівський канал, з крижаної води витягнув прокурор Київської області

Нині він лікує запалення легенів.

На Русанівський набережній з авто, яке опинилось у каналі, двох людей витягнув прокурор Київської області Казбек Тедеєв. Нині він на лікарняному із запаленням легень. Працівники ДСНС, які прибули на місце події, лише дістали з води автівку. Тепер вони планують номінувати рятівника на звання Героя року. Кого врятував Казбек Тедеєв від загибелі і що стало причиною аварії, в сюжеті ТСН.19:30.

Казбек Тедеєв, який є троюрідним братом чемпіона світу з вільної боротьби Ельбруса Тедеєва, пригадує, як увечері 29 лютого їхав автівкою та почув жіночий крик. Він зупинився і побіг до води. Спершу він витягнув з автівки жінку, а потім чоловіка.

Про наслідки для свого здоров'я, каже, навіть і не думав. Нині він зізнається, що від шоку та холоду навіть не запам’ятав обличчя тих, кому врятував життя.

"Це не є героїчним вчинком. Я так думаю, що це вчинок нормальної людини... Бив руками і після того я просто натиснув на скло і таким чином воно під вагою мого тіла зламалося", - ділиться спогадами Казбек Тедеєв.

Випадковий рятувальник: у Києві чоловік витяг з авто, що опинилось у каналі, двох людей

Випадковий рятувальник: у Києві чоловік витяг з авто, що опинилось у каналі, двох людей

Чоловік і жінка, що опинились у воді від шпиталізації відмовились і заборонили поліції називати їхні імена. У ДСНС розповідають, що ніхто зі свідків на місце події рятувальників не викликав. Про ДТП вони дізналися від "швидкої".

І рятувальникам, які прибули на місце, залишалося лише дістали машину з води. У Держслужбі надзвичайних ситуацій зазначають, що рятівника номінують на звання Героя року.

"Ми будемо подавати на участь в акції Герой-рятувальник року, підсумки якої будуть підбиватися у вересні, напередодні Дня Рятувальника", - кажуть у ДСНС.

За попередньою версією, автомобіль впав у Русанівський канал через те, що водій не впорався з керуванням, коли намагався об'їхати собаку, який випадково вибіг на дорогу.

Валерія Ковалінська

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація