Пасажири скаржаться на мафіозну схему з ПЛР-тестами в аеропорту "Бориспіль"

Пасажири скаржаться на мафіозну схему з ПЛР-тестами в аеропорту "Бориспіль"

Фото: УНІАН

Люди обурюються, що працівники аеропорту тягнуть час, а потім пропонують купити негативний результат тесту на коронавірус.

Пасажири скаржаться на мафіозну схему з ПЛР-тестами в аеропорту "Бориспіль".

Люди обурюються, що працівники аеропорту тягнуть час, а потім пропонують за $150 купити негативний результат тесту на коронавірус.

Про це повідомив журналіст Роман Кошмал у Facebook.

Кошмал розповів, як сьогодні, 17 липня, його друг, громадянин ОАЕ, повертався з Києва у Дубай.

"Рейс Sky Up Airlines PQ 481 об 11:35. Він прибув в аеропорт о 9-й ранку. На стійці реєстрації йому у посадці на літак відмовили, через відсутність ПЛР-тесту. На інформацію про те, що він повертається додому і ПЛР-тест для громадян ОАЕ влада не вимагає, на стійці реєстрації не реагували, лише обіцяли щось там перевірити. У підсумку відмовили. Але! Представник аеропорту запропонував купити негативний результат тесту у офіційній лабораторії за $150. Оплата, звісно, кешем. Мій друг купив цей тест", - розповідає Роман.

Жодних проб у чоловіка на дослідження не брали.

Як згодом з'ясувалося, він був такий не один.

"Телефоном я поговорив ще з одним хлопцем, якому також відмовили у посадці на літак і запропонували вирішити все "на місці" за $150. Він теж купив. Іншого виходу, як купити, не було, бо в Дубаї потрібно бути саме сьогодні ввечер", - пише журналіст.

Кошмал оприлюднив фото, на яких видно дату та час "взяття" зразку, офіційну печатку та бланк лабораторії CSD.

"Але мій друг не був у цей час в лабораторії. Камери спостереження це можуть підтвердити", - наголошує він.

Також чоловік додав офіційну інформацію від влади ОАЕ, де зазначено, що громадяни ОАЕ звільняються від проходження ПЛР-тесту перед виїздом до Дубаю.

"От тепер цікаво, де шукати правди. Бо працівники аеропорту відтягували час до останнього, щоб людина не могла звернутися за допомогою", - підсумовує Кошмал.

Про мафіозну схему в аеропорту Бориспіль. Мова про ПЛР тести. Сьогодні мій друг, громадянин ОАЕ, повертався з Києва у...

Опубліковано Романом Кошмалом Субота, 17 липня 2021 р.

Нагадаємо, у Тернополі виготовляли підроблені довідки ПЛР-тестів на коронавірус на замовлення громадян, туристичних агенцій та візових центрів із різних областей України.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація