Партія "Слуга народу" презентувала кандидатів у ВР по Києву

Партія "Слуга народу" презентувала кандидатів у ВР по Києву

Фото: УНІАН

У пропрезидентській політсилі визначилися з претендентами на перемогу в столичних округах.

Партія "Слуга народу" представила своїх кандидатів на мажоритарних округах у столиці. У політсилі розповіли, що робили ставку на киян, але опоненти вже розгорнули антикампанію, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вчені, лікарі, науковці, журналісти, шоумени та громадські активісти – так виглядатиме список кандидатів від партії "Слуга народа" на мажоритарних округах у столиці. "Їх об’єднує те, що вони бажають повернути Києву гордість, щоб вирішували самі містяни, а не вирішували за них", - пояснив кандидат Олександр Ткаченко. Повернути киянам владу хочуть передусім на законодавчому рівні – це, мовляв, буде одним із першочергових законів, які подаватимуть у Раду. "Закон України про столицю – місто-герой Київ, який мав би на меті повернути киянам місцеве самоврядування. Бо всі ви знаєте, що в Києві один муніципалітет на багато мільйонів – і самоврядування в Києві нема", - заявив кандидат Олександр Юрченко.

Партія "Слуга народу" представила своїх кандидатів на мажоритарних округах

Партія "Слуга народу" представила своїх кандидатів на мажоритарних округах

Захист зелених зон, припинення незаконного будівництва – все це можна буде отримати, надавши громадам районів більше прав. "Всі вони мають отримати власні бюджети і повноваження, управляти територією, де живуть", - вважає кандидат Дмитро Гурін. Не менший акцент обіцяють робити і на практичних речах: медицина, освіта, розвиток бізнесу, тарифи. Аби це працювало максимально ефективно, планують якнайчастіше зустрічатися із виборцями. "Бути доступним для людей – це одна із головних функцій мажоритарника", - наголосив кандидат Богдан Яременко.

Попри те, що своїх кандидатів у Києві "Слуга народу" презентувала однією із останніх, тут готові давати бій конкурентам. "Річ не в тому, хто стартував раніше. Справа у бажанні щось змінити. Ми дійсно цього хочемо і ми в цьому дуже щирі", - запевняє кандидат Сергій Швець. Свою кампанію претенденти на крісла в Раді планують робити максимально прозорою та чесною, на відміну від конкурентів, які вже розгорнули антирекламу.

Більше того, юристи "Слуги народу" вимушені були звертатися до правоохоронців через кандидатів-однофамільців, а також цілу мережу фейкових фірм та організацій. "Більше 100 ми нарахували. Більшість із них, як правило, вони були зареєстровані за два дні до того моменту, як були подані документи. Тобто вбачається в цьому брудна технологія проти партії "Слуга народу", - пояснив представник партії Олександр Качура. "Вперше в хід пішли всі варіанти назв. Приватне підприємство, громадська організація, "Слуга народу", "Слуга народа", "Слуги народу". Ми підозрюємо, що за цим стоїть конкретний мозковий центр, який це організовує. Саме це ми і просимо поліцію перевірити", - розповів Вадим Галайчук.

Кореспондент ТСН Олександр Романюк

Повʼязані теми:

Наступна публікація