Парти в гардеробі та кабінеті директора: у школах Києва шукають, де розмістити "навалу" першокласників

Дата публікації
Перегляди
1161
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Парти в гардеробі та кабінеті директора: у школах Києва шукають, де розмістити "навалу" першокласників

Фото: УНІАН

Новий набір першачків адміністрації навчальних закладів сприймають зі страхом.

У столиці стартував набір першачків, в якому навчальні заклади зобов'язані взяти всіх дітей із прилеглих будинків. У щільно забудованих районах міркують, як умістити всіх охочих, і коли першокласників нікуди садити, з-за парт підіймають старші класи, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Другий рік поспіль, зі стартом нової української школи, зникли випробування під час вступу до шкіл. Тепер гарантовано беруть дітей, що живуть на закріпленій за школою території, рідних братиків та сестричок нинішніх школярів та дітей працівників. Хто не входить до цих категорій, але дуже хоче вчитися у конкретній школі, може зайняти вільне місце шляхом жеребкування.

У київських школах не можуть вмістити майбутніх першокласників

У київських школах не можуть вмістити майбутніх першокласників

В одній із гімназій у щільно забудованому районі столиці торік набрали п’ять паралелей першокласників. Цього року лише для одного придумали, де взяти приміщення – готові пожертвувати кабінетом євроінтеграції. У Слов’янській гімназії торік набрали вісім перших класів. Аби всіх вмістити, парти поставили в гардеробі та кабінеті директора.  Документи до першого класу тут прийматимуть від п’ятниці, і вже на перший день зареєструвалося 78 осіб. Скільки першокласників прийде – в адміністрації навіть не уявляють, як і те, куди всіх розмістять.

За прогнозами департаменту освіти, 2019 року до перших класів піде понад 33 тисячі дітей – принаймні стільки у столиці народилося шість років тому. Скільки за цей час ще приїхало до Києва, даних немає. У школах, куди прийде забагато першокласників, пропонують переводити  у другу зміну інші класи або ж виселяти старшокласників до інших шкіл. Заяви до перших класів прийматимуть до кінця весни, а вільні місця заповнюватимуть до першого вересня.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
1161
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація