Пандемія COVID-19: у Броварах збільшилась кількість інфікованих коронавірусом

Пандемія COVID-19: у Броварах збільшилась кількість інфікованих коронавірусом

Фото: Associated Press

Коронавірус вже підтверджено в трьох людей у Броварах.

У місті Бровари Київської області виявили ще одного пацієнта з новою коронавірусною інфекцією COVID-19. Таким чином, станом на 27 березня, кількість людей, які заразилися вірусом у місті, зросла до трьох осіб.

Про це повідомив мер Броварів Ігор Сапожко в Facebook.

З його слів, позитивний результат показав ПЛР-тест. Його було зроблено у лабораторії. Інформації щодо особи нового зараженого Сапожко не надав. Відомо лише, що всі хворі перебувають на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні міської лікарні.

"Маємо ще один підтверджений випадок захворювання на коронавірусну інфекцію. Позитивний результат показав ПЛР тест, зроблений в лабораторії. Станом на 27 березня 11.00 маємо три офіційно підтверджені випадки інфікування COVID-19. Всі особи перебувають на стаціонарному лікуванню в інфекційному відділенні ББКЛ", - написав Ігор Сапожко.

Фото: ТСН.ua

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

У Київській області у вагітної жінки, котра повинна була народити, виявили коронавірус

У Київській області у вагітної жінки, котра повинна була народити, виявили коронавірус

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація