Пандемія COVID-19. Кількість хворих на коронавірус у Києві збільшилась

Пандемія COVID-19. Кількість хворих на коронавірус у Києві збільшилась

Фото: УНІАН

У столиці 34 випадки коронавірусу.

У Києві збільшилася кількість людей, які підхопили нову коронавірусну інфекцію COVID-19. Вдень 25 березня було лабораторно підтверджено ще три випадки захворювання і тепер загальна кількість хворих зросла до 34 осіб.

Про це повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.

Відомо, що всі троє інфікованих - кияни. Це чоловiки віком 31 рік, 36 та 67 років. Двоє з них нещодавно повернулися з Ізраїлю, один - з Об’єднаних Арабських Еміратів. Наразі усіх хворих COVID-19 ушпиталили до Олександрівської лікарні столиці.

"У Києві збільшується тривожна статистика. Сьогодні вдень додалися ще три лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус. Дані ми отримали від Державної установи Київський міський лабораторний центр МОЗ України. Кількість киян, які захворіли на COVID-19, зросла до 34 осіб", - написав Кличко у своєму Telegram.

Фото: ТСН.ua

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Київ став лідером за кількістю виявлених хворих на коронавірус в Україні

Київ став лідером за кількістю виявлених хворих на коронавірус в Україні

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація