П’яний водій-працівник Верховного суду Ляшок може відбутися доганою

П’яний водій-працівник Верховного суду Ляшок може відбутися доганою

Фото: dtp.kiev.ua

Поведінку працівника розгляне дисциплінарна комісія.

Консультант Верховного суду Олег Ляшок може бути покараний за непристойну поведінку доганою або звільненням з роботи. Напередодні його впіймали п’яним за кермом джипа у дворі Вишневого поміж багатоповерхівок, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На момент затримання чоловік уже не міг ані нормально рухатись, ані розбірливо сказати кількох слів. Драгер показав 2,58 проміле при водійській нормі в 0,2. Копи підтверджують, що порушник поводився агресивно, погрожував поліцейським та активістам, показував різноманітні посвідчення.

Ледь тримався на ногах, і при цьому кермував автівкою. У Києві затримали п'яного держслужбовця

Ледь тримався на ногах, і при цьому кермував автівкою. У Києві затримали п'яного держслужбовця

Керівник адміністрації суду,  де працює Ляшок, про поведінку підлеглого дізналась з відеоролика. "Звичайно, шокувало", - зізналася Ольга Булка. Вона стверджує, що серед понад тисячі підлеглих особисто фігуранта скандалу не знає і вже ініціювала стосовно нього дисциплінарне провадження. "В залежності від результатів, ми не можемо зараз говорити, що це буде звільнення, оскільки можна трактувати, як тиск на дисциплінарну комісію", - пояснила працівник суду.

Оскільки Ляшока спіймали напідпитку не на роботі, це можуть розглядати, як порушення присяги держслужбовця чи неетичну поведінку. Покарання за це можуть бути різні, зокрема – догана. Дисциплінарна комісія може розглянути також ситуацію із прогулами, котрі є беззаперечною підставою для звільнення, згідно із законом про державну службу. На роботі Ляшока у вівторок не було, якщо він відпочивав і в понеділок – це означатиме повторний прогул.

Зарплата чиновників такого рівня становить близько 20 тисяч гривень на місяць. У декларації Ляшок вказав дохід у понад 15 мільйонів гривень на рік, два автомобіля та кілька земельних ділянок. Живе Ляшок на околиці Києва в багатоповерхівці, однак сусіди фотографію не впізнають. Кар’єрну долю скандаліста мають вирішити в Верховному суді вже цього тижня, а далі Феміда визначитиме і міру покарання за нетверезе водіння.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Повʼязані теми:

Наступна публікація