П'яний чоловік, який погрожував Раміні Есхакзай у центрі Києва, займався в минулому рекетом: що відомо

П'яний чоловік, який погрожував Раміні Есхакзай у центрі Києва, займався в минулому рекетом: що відомо

З Раміною Есхакзай у центрі Києва трапився неприємний інцидент

Чоловік, з яким в інтерв'юерки виник конфлікт, був озброєний.

Сьогодні, 1 червня, під час повітряної тривоги українська інтерв'юерка Раміна Есхакзай стала жертвою неприємної ситуації - її машину забрав евакуатор. Коли ведуча хотіла сплатити штраф, їй нахамив п'яний чоловік.

Чоловік був напідпитку та озброєний

За словами журналістки, вона залишила свою автівку на Подолі на паркуванні, проте дуже близько до тротуару. Вже під час повітряної тривоги журналістка пішла до укриття та побачила, що її машину забирає евакуатор. Раміна зазначила, що чоловік був нетверезий та озброєний.

"Просто залишу це тут. Під час повітряної тривоги забирають мою машину, а це бухе чудо намагається самоствердитися. Гидко. Поки одні віддають життя, інші поводяться в кращих традиціях "нових рускіх". У мене все ок. Зараз заберу машину і сплачу штраф", - прокоментувала відео з нетверезим чоловіком Раміна.

Фото: instagram.com/raminalalala

Машину повернули

Через деякий час інтерв'юерка вийшла на зв'язок та розповіла, що через застосунок "Київ цифровий" сплатила штраф і вже повернула свою машину.

Фото: instagram.com/raminalalala

Ким виявився зловмисник?

Згодом стало відомо, що чоловік, який сьогодні скривдив Раміну, п’ять років тому займався рекетом, передають телеграм-канали.

Зокрема, він разом із компанією заходив до мафів як "військовий громадський діяч" та вимагав чеки про оплату. 

"С кожного мафу, наливайки збивав данину від 2 до 4 тис грн на місяць. Має зв’язки, які допомагають йому уникати покарання", - йдеться у повідомленні.

Раміні Есхакзай у Києві під час повітряної тривоги нахамив п'яний чоловік

Раміні Есхакзай у Києві під час повітряної тривоги нахамив п'яний чоловік

Нагадаємо, раніше журналістка та інтерв'юерка Раміна Есхакзай відреагувала на дубляжну пародію акторки Катерини Сергеєвої на інтерв'ю Раміни зі співачкою Світланою Лободою.

Читайте також:

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація