Отруєння школярок у Боярці: поліція встановила аптеку, в якій дітям продали ліки

Отруєння школярок у Боярці: поліція встановила аптеку, в якій дітям продали ліки

Фото: УНІАН

Одна дівчинка померла, інша - опинилася у лікарні.

Правоохоронці вже встановили аптеку і провізорів, що продали ліки ученицям ліцею в Боярці Київської області. 

Про це розповіли у ТСН.Ранок 17 лютого.

Поліція направила до Держлікслужби запити, чи законно продавати спазмолітики дітям, після вживання яких семикласниці отруїлися. Напередодні їх у вбиральні знайшли непритомними.

Пізніше слідчі з'ясували, що семикласниці в одній із соцмереж подивилися відео із закликом випити по 40 пігулок "Дротоверину". На перерві вони пішли до аптеки, купили його і напилися таблеток у вбиральні ліцею. "Подивилися в одній із соціальних мереж відео щодо вживання 40 таблеток "Дротаверину" та ефекту від цього вживання. Вони вирішили на собі проекспериментувати, який ефект викликають ці таблетки", - каже старша інспекторка відділу комунікації поліції Київської області Марія Дідковська-Бідюк.

Новини України: у Боярці школярки отруїлися спазмолітиками, одна дівчина загинула

Новини України: у Боярці школярки отруїлися спазмолітиками, одна дівчина загинула

Одну з дівчат урятувати не вдалося. Вона померла. Іншу школярку з важкою інтоксикацією доправили до лікарні. Там учениці промили шлунок. Нині вона перебуває в реанімації. Її стан середньо стабільний.

Як повідомлялося, у Запорізькій області у школі №3 міста Вільнянськ дві школярки отруїлися алкоголем. Їх ушпиталили до місцевої лікарні. Постраждалі розповіли, що отруїлися пиріжками, які придбали у магазині поруч зі школою. Своєю чергою, свідки стверджують, що від школярок добряче тхнуло алкоголем. Інформацію про отруєння дітей алкоголем ТСН.ua підтвердили у пресслужбі Нацполіції Запорізької області.

Повʼязані теми:

Наступна публікація