"Особливе ставлення": побитому через самокати Майклу Щуру зателефонував Геращенко з МВС

"Особливе ставлення": побитому через самокати Майклу Щуру зателефонував Геращенко з МВС

Фото: facebook/Майкл Щур

Журналіст висловився за те, щоби "всі були рівними перед законом".

Роман Вінтонів, якого 21 квітня побили в центрі Києва, розповів про свою розмову із заступником міністра МВС Антоном Геращенком, яка відбулася, коли у відомстві дізналися, що потерпілий працює журналістом.

Відповідний допис він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

За словами ведучого сатиричного дайджеста новин "#@₴?$0", він не повідомляв про свою професію ані оператора спецлінії "102", ані співробітників поліцейського відділку, де писав заяву.

Вінтонів, також відомий як Майкл Щур, зауважив, що правоохоронці виявили "неміліцейське ставлення", уважно вислухавши та проінформувавши потерпілого щодо подальших дій. 

"Зате після того, як система дізналася, що я журналіст, мені подзвонив начальник райвідділку", - продовжив медійник.

Щур додав, що під час очікування поліціянтів встиг обійти прилеглі до місця інциденту офіси та зазнімкував із однієї з камер спостереження відео, яке надіслав начальникові райвідділку під час особистої розмови.

Фото: Кадр із відео

"Через деякий час ми розмовляли з Антоном Геращенком. І він сказав, що вони працюють. І що вже є результати. Вони вже навіть знайшли відео з камери спостереження. Я попросив його надіслати. І він надіслав мені моє відео", - поділився Вінтонів. 

Він наголосив на тому, що виступає проти будь-якого "особливого ставлення", бо хоче, щоби "всі були рівними перед законом".

"Я знаю - вони хотіли як краще (...) Мені не треба особливого ставлення. Мені треба звичайного. Як той офіцер зі "102". Чи патрульні. Цього ставлення достатньо", - висловився журналіст.

Як повідомлялося, у Києві на перехресті вулиць Ярославів Вал і Франка у середу, 21 квітня, побили ведучого Романа Вінтоніва. 

Конфлікт стався, коли журналіст зробив зауваження хлопцям, які їхали на самокатах, нехтуючи правилами дорожнього руху. Під час словесної перепалки Майклу Щуру бризнули в очі з балончика, після чого між учасниками конфлікту відбулася бійка. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація