Упізнав сусід: під завалами будинку в Києві знайшли тіло 53-річного чоловіка

Упізнав сусід: під завалами будинку в Києві знайшли тіло 53-річного чоловіка

Фото: ТСН

Доля однієї людини залишається невідомою.

Станом на 00:30 вівторка, 23 червня, з-під завалів будинку на Позняках, що вибухнув 21 червня, дістали тіло 53-річного чоловіка. 

Його упізнав сусід, повідомили на сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

"Доля однієї особи залишається невідомою, - додали рятувальники. - У зв'язку із постійною загрозою обрушення конструкцій та обмеженим простором для роботи інженерної техніки рятувальники працюють вручну, із застосуванням колінчатих підйомників та підйомного крану".

Від початку проведення робіт з-під завалів дістали тіла чотирьох мешканців. Надзвичайники наголосили, що пошуково-рятувальні роботи проводяться безперервно і будуть здійснюватися до виявлення усіх осіб, доля яких залишається невідомою.

Зараз на місці події події працюють 42 одиниці техніки та 211 людей.

Нагадаємо, що потужний вибух у 10-поверховому будинку на Позняках у Києві стався зранку 21 червня. Мешканців двох будинків відселили через можливість обвалу аварійних конструкцій.

Після проведення експертизи правоохоронці повідомили, що вибух, наімовірніше, спровокувала газова суміш. Попередні тести показали, що в частково обваленому будинку вибухівки не було. 

Відомо, що 45 людей тимчасово мешкатимуть в одному зі столичних інтернатів. Також номери в готелях постраждалим надала "Укрзалізниця". Дехто з мешканців зруйнованого будинку наразі переїхав до близьких.

Вибух на столичних Позняках: коментарі від постраждалих

Вибух на столичних Позняках: коментарі від постраждалих

Повʼязані теми:

Наступна публікація