Опалення у будинках киян поки не відключатимуть через прогнозовані нічні заморозки

Опалення у будинках киян поки не відключатимуть через прогнозовані нічні заморозки

Фото: Shutterstock

У столиці очікується суттєве похолодання.

Комунальники у Києві наразі повністю не відключатимуть опалення, оскільки, за прогнозами синоптиків, вночі у столиці очікуються морози. Стосовно комунальних закладів, рішення про припинення опалювально сезону ухвалюється керівництвом установи.

Про це заявив 10 березня під час брифінгу директор СП "Енергозбут" КП "Київтеплоенерго" Костянтин Лопатін, пише "Укрінформ".

За його словами для того щоб відключити опалення, комунальники повиненні мати розпорядчий документ. Його поки немає. Також комунальних установи можуть самі подавати заявки, щоб у них припинили опалювальний сезон.

"Є певні нюанси, пов'язані із процедурою початку і закінченням опалювального сезону. Межі опалювального сезону визначаються відповідно до розпорядчого документа. На сьогодні ще немає розпорядчого документа щодо припинення опалювального сезону", - пояснив Лопатін.

Крім того, у "Київтеплоенерго" наголосили, джерела теплопостачання вже працюють в режимі мінімального температурного режиму.

"Враховуючи, що на сьогодні ми згідно з прогнозами гідрометцентру будемо мати суттєве зменшення температури зовнішнього повітря, вже на цьому тижні, тобто з переходом в мінусові температури, зокрема вночі, відповідного рішення щодо припинення опалювального сезону дійсно не приймалося. Але джерела теплопостачання на сьогодні працюють в режимі мінімального, допустимого температурного режиму, тобто подати теплоносій більш низької температури, на жаль, вже технологічно не можливо", - підсумував Лопатін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що мешканці багатоквартирних будинків у Києві можуть вже зараз достроково припинити опалювальний сезон, ухваливши таке рішення на загальнобудинкових зборах.  Рішення має підтримати щонайменше 75% мешканців, а протокол зборів необхідно надіслати до теплопостачальної організації. Якщо зібрати сусідів на збори не вдалося, можна зробити письмове анкетування. 

Ціни на комунальні послуги

Ціни на комунальні послуги

Повʼязані теми:

Наступна публікація