"Ох **ать, хто ти така?": Власник відомого ресторану в Києві обматюкав відвідувачку, якій не сподобався рамен (фото)

"Ох **ать, хто ти така?": Власник відомого ресторану в Києві обматюкав відвідувачку, якій не сподобався рамен (фото)

facebook.com/velina.vaitkunaite

Шеф-кухар попросив жінку не займати вільні місця у закладі і назвав її некомпетентною.

Власник та шеф-кухар мережі закладів у Києві обматюкав відвідувачку, якій не сподобалася страва в ресторані Ramen vs Marketing

Жінка написала негативний відгук про ресторан на своїй сторінці в Facebook.

Відвідувачка назвала заклад розчаруванням року і перерахувала, що саме їй не сподобалося у страві. У коментарях до публікації власник грубо відповів жінці та попросив не займати місця в ресторані.

"Ох **ать, хто ти така і звідки взялась?))) Таких гастро критиків за 6 років роботи я бачив до***. Не подобається - іди далі і не займай посадки", - написав шеф.

Крім того, на своїй сторінці в соцмережі чоловік написав розлогий пост, де за допомогою словника пояснив, хто такий критик, і назвав коментаторів некомпетентними.

"Все просто - некомпетентні люди, які намагаються видаватися до маніпуляцій, самі зариються в своїй брехні, їм просто необхідно дати більше часу, щоб наговорити ще більше абсолютно неінформативних та беззмістовних речень", - написав власник мережі закладів.

Варто зазначити, що у коментарях більшість людей були обурені поведінкою чоловіка і підтримали відвідувачку, деякі також негативно висловилися про заклад. Однак були і ті, хто залишився на боці шефа.

Нагадаємо, що у Києві охоронці ТЦ "Епіцентр" нібито силою роздягнули 67-річну жінку. У потерпілої трапився інфаркт через отриманий стресс. За словами родича жінки, співробітникам магазину здалося, що вона вкрала вішалку.

Суп Рамен із морепродуктами - рецепти Сенічкіна

Суп Рамен із морепродуктами - рецепти Сенічкіна

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація