Оголена активістка Femen спалила ведмедів біля магазину Roshen на "Арсенальній" у Києві

Оголена активістка Femen спалила ведмедів біля магазину Roshen на "Арсенальній" у Києві

Фото: Femen

Секстремістки відзначили Геловін і закликали президента обирати між цукерками та імпічментом.

Активістка Femen спалила плюшевих ведмедів біля фірмово магазину Roshen біля станції метро "Арсенальна" у Києві. Секстремістки, як вони себе називають, оприлюднили відео акції на своєму сайті.

Традиційно активістка була з оголеними грудьми, а на голові мала віночок. Нетрадиційним був геловінівський мейк-ап на обличчі. На грудях у неї було написано англійською мовою: солодощі або імпічмент.

"Акція присвячена жадібності Президента України, який навіть під страхом політичної смерті не готовий розлучитися зі своїми цукерками. Поки вінницьке плюшеве сімейство продовжує накопичувати на зиму підшкірний жир, народ України смокче кістляву лапу", - пояснюють мету своєї акції у Femen.

Нагадамо, у вересні активістка Femen провела акцію на дорозі перед КПП Краковець, де чекали на приїзд екс-глави Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі. Жінка оголила груди і підняла вгору портрети президента Україна Петра Порошенка та Саакашвілі з написом на грудях "Fools without borders" ("Дурні без кордонів"). Такий же слоган вона почала викрикувати. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація