Офіс у Чорнобилі: хто і навіщо здає в оренду двоповерховий будинок

Будинок здається винятково як об'єкт комерційної нерухомості.

У Чорнобилі пропонується в оренду двоповерховий будинок, площею 698,40 квадратних метра. Будинок розташований на вулиці Кірова, 13.

Про це йдеться у лоті 618517 на сайті "Всі аукціони України".

Будинок перебуває на балансі державного підприємства "Центр організаційно-технічного та інформаційного забезпечення управління зоною відчуження" (ЦОТІЗ).

Скриншот: vau.auction

В оголошенні додається план будинку.

Фото: vau.auction
Фото: vau.auction

"Технічний стан об'єкта оренди - задовільний. Майно може бути використане за будь-яким цільовим призначенням. Потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеними статтею 4 закону "Про оренду державного та комунального майна", - йдеться у повідомленні.

Будинок здається винятково як об'єкт комерційної нерухомості. Про це ТСН.ua розповіло інформоване джерело. 

"Цей двоповерховий будинок ми здаємо виключно як об'єкт комерційної нерухомості. Наприклад, під офіс або хостел, оскільки у Чорнобиль постійно приїжджають туристи. Він не буде використовуватись як постійне житло. Орендарі отримають спецдозвіл, перебування у зоні відчуження буде чітко регламентоване", - розказали нам. 

Фото: vau.auction

І додали, що будинок здається в оренду, аби держпідприємство "Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження" змогло залучати додаткові кошти на подальший розвиток та різні проєкти і не чекати грошей від держави.

Нагадаємо, у зоні відчуження виявили унікальну поліську хатинку.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4145
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація