Офіцери поліції розшукали чоловіка, який у Києві на Русанівці дає ляпаси незнайомим жінкам: що відомо

Офіцери поліції розшукали чоловіка, який у Києві на Русанівці дає ляпаси незнайомим жінкам: що відомо

Фото: Поліція Києва / Facebook

Встановлено, що чоловік перебуває на спецобліку у медичному закладі.

Дільничні офіцери поліції розшукали чоловіка, який у Києві на Русанівці дає ляпаси незнайомим жінкам. Він також нещодавно вдарив у обличчя дівчинку-підлітка, яка йшла йому назустріч.

З місцевим мешканцем поспілкувалися поліцейські та передали лікарям. Встановлено, що чоловік перебуває на спецобліку у медичному закладі.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

"Вчора під час моніторингу мережі Інтернет правоохоронці виявили публікацію з інформацією про те, що на вулиці Русанівська Набережна у Дніпровському районі столиці невідомий чоловік проявляє агресію щодо перехожих жінок", - зазначили у поліції.

Як розповів заступник начальника Дніпровського управління поліції Костянтин Стрелківський, співробітники відділу превенції негайно розпочали перевірку інформації, встановлення особи чоловіка, його місцеперебування і вже наступного дня розшукали.

"Це місцевий мешканець, 1974 року народження. Чоловік проживає разом із матір’ю та перебуває на спецобліку у медичному закладі. Ми провели з родичкою профілактичну бесіду та викликали спеціалізовану медичну бригаду", - каже Стрелківський.

Поліція закликає киян у подібних ситуаціях негайно телефонувати на спецлінію 102.

Нагадаємо, у київському ботсаду ім. М. Гришка чоловік напав з биткою на жінку з дитиною.

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Наступна публікація