Одягтися на зиму в межах 12 тисяч гривень: скільки коштує сезонний одяг у Києві

Одягтися на зиму в межах 12 тисяч гривень: скільки коштує сезонний одяг у Києві

Фото: pixabay.com

Досвідчені шопери радять не йти в крамниці, а сідати за комп’ютер.

Через різке похолодання українці кинулися купувати теплі речі. При цьому покупці жаліються на кусючі ціни, тож шукають варіанти заощадити, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Киянка Анна Каша закохалася в білий пуховик, але він коштує 7000 гривень. Разом із доньками вона роздивляється прилавки в одному зі столичних ТРЦ, бачить чимало симпатичних речей, але також і їхню вартість.

Зимовий гардероб: скільки коштує мінімальний набір теплих речей та на чому можна зекономити

Зимовий гардероб: скільки коштує мінімальний набір теплих речей та на чому можна зекономити

Українці не приховують, що з обновками не поспішають, доношують старе, заощаджують на їжі та відпочинку, а купують передусім взуття. Продавці ж кажуть, що порівняно з минулим роком ціни на зимовий одяг майже не зросли, зокрема на дитячий одяг та взуття. Є розпродаж минулорічних колекцій з гарними знижками. "Є 1300 пальта, по 700-800 навіть куртки є", - розповідають продавці. "Ціна, в принципі, різниця невелика, на гривень 200-300, може, дивлячись від виробника", - додають вони.

Експерти помітили, що заради економії українці дедалі частіше купують речі в інтернеті, бо там ту саму куртку можна купити вдвічі дешевше. Ціни ж на зимовий гардероб в торговельних центрах та мережевих магазинах одягу такі: пуховики від 1000 гривень, якщо натрапити на акцію, а в середньому за верхній одяг правлять від 4 до 7 тисяч гривень; зимове взуття від 1500 за короткі черевики до 5000 гривень за чоботи; светри – у 300 гривень обійдеться тоненький трикотаж, а теплі в’язані кофтини коштують від 1000 до 2000. Різні ціни і на шапки – від 100 до 1000 гривень.

Отже, в середньому, аби вдягнути наших героїв у  торговельному центрі, витратити доведеться щонайменше 12 тисяч гривень. Однак зекономити, кажуть досвідчені шопери, можна – за умови, якщо не квапитися із покупками, шукати акції, порівнювати ціни в інтернеті, а ще ретельно переглянути свій старий гардероб.

Кореспондент ТСН Вікторія Дмитренко

Повʼязані теми:

Наступна публікація