Одну зі столичних шкіл через спалах грипу відправили на карантин

Одну зі столичних шкіл через спалах грипу відправили на карантин

Фото: УНІАН

Наразі у 9 областях України призупинено навчання.

Через захворюваність дітей на грип та ГРВІ одну зі столичних шкіл у Святошинському районі закрито на карантин. Ще у восьми освітніх закладах навчання частково зупинено.

Про це під час брифінгу 28 січня повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, передає УНІАН.

Він уточнив, що у столиці серед школярів упродовж останніх тижнів захворюваність на грип зросла на кілька відсотків. Так, за минулий тиждень захворіли - 61,7% дітей, а на попередньому тижні - 58,3%.

"Серед школярів захворюваність зросла на 35,6%: 2869 випадків, що становить 42,6% від загальної кількості захворілих дітей і 26,3% від загальної кількості осіб, які звернулися за медичною допомогою", - прокоментував Поворозник.

У зв'язку з цим, одна школа в Святошинському районі зовсім не працює. Там оголошено тимчасово карантин. Та ще 13 класів у восьми школах зачинені частково, зокрема в Голосіївському, Дарницькому, Оболонському та Печерському районах Києва.

Крім того, він нагадав, що рішення про припинення навчання в школі чи окремому класі ухвалює керівництво навчального закладу спільно з батьківськими комітетами.

Від 28 січня школи в Одесі закривають на карантин через зростання захворюваності на грип та ГРВІ. Карантин у школах міста триватиме два тижні.

До цього школи почали закривати на карантин у Вінницькій, Рівненській та Сумській областях. Школи пішли на вимушені канікули у Житомирі, Запоріжжі, а також у Тернопільській, Донецькій та Кіровоградській областях.

Українські школи у різних областях через грип та ГРВІ закривають на карантин

Українські школи у різних областях через грип та ГРВІ закривають на карантин

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація