Обстріл РФ енергетичної інфраструктури: мешканців Києва закликали максимально заощаджувати світло

Обстріл РФ енергетичної інфраструктури: мешканців Києва закликали максимально заощаджувати світло

Фото: Associated Press

Фахівці паралельно працюють над пошуком оптимальних варіантів економії електроенергії без шкоди для життєдіяльності міста. 

Мешканців Києва попросили заощаджувати електроенергію, оскільки після масованої ракетно-дронової атаки окупантів в енергосистемі є дефіцит.

Про це повідомили в пресслужбі КМВА.

“Укренерго” вимушене застосовувати обмеження енергопостачання для промисловості та бізнесу з 18:00 до 24:00. Обсяг обмежень буде розподілений рівномірно між всіма регіонами. Зокрема можливі відключення і для промисловості та бізнесу Києва”, — наголосили в КМВА.

Там також додали, що фахівці паралельно працюють над пошуком оптимальних варіантів економії електроенергії без шкоди для життєдіяльності міста. 

“Вже ухвалено рішення мінімізувати вечірнє освітлення вулиць. Повністю виключати усі ліхтарі не будемо. Завдяки системі керування зовнішнім освітленням ми знизимо яскравість освітлювальних приладів, що дозволить досягти загальної економії не менше 20%. Продовжуємо шукати інші джерела економії, але на звичайних мешканцях — побутових споживачах поки економити не будемо. Постачання електроенергії в квартири киян відбуватиметься без обмежень. Але наполегливо просимо усіх мешканців столиці — економте. Особливо у найважливіші для енергосистеми години навантажень — від 18:00 до 23:00”, — розповіли в КМВА.

Для кращої економії потрібно не вмикати всі потужні електроприлади одночасно, перенести прання на ніч, вимикати світло в порожніх приміщеннях.

Нагадаємо, що станом на 9 травня через постійні обстріли Росії із експлуатації виведено дві гідроелектростанції (ГЕС).

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація