Обшуки на комунальних підприємствах Києва: прокуратура оприлюднила деталі

Обшуки на комунальних підприємствах Києва: прокуратура оприлюднила деталі

Фото: Прокуратура міста Києва

За результатами проведених слідчих дій вручено повідомлення про підозру 11 особам.

Органи столичної прокуратури спільно з колегами з інших правоохоронних органів, а саме Державної фіскальної служби, Національної поліції та Служби безпеки провели масштабну роботу з викриття корупційних схем заволодіння коштами столичного та державного бюджетів.

Так, упродовж 11 та 12 травня 2021 року на території Києва у службових приміщеннях комунальних підприємств, департаментів КМДА, в офісах підрядних структур, а також за місцем проживання фігурантів кримінальних проваджень проведено низку обшуків.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Серед іншого, обшуки проведено у комунальному об’єднанні "Київзеленбуд", КП "Спецжитлофонд", у корпорації "Київавтодор", Департаментах соцполітики, містобудування та архітектури, земельних ресурсів КМДА, КП "Київміськсвітло".

"Кримінальні провадження, в межах яких були проведені вказані слідчі дії, стосуються незаконного заволодіння бюджетними коштами, умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, зловживання службовим становищем, здійснення незаконних поборів з підприємців, кришування нелегального бізнесу тощо", - йдеться у повідомленні прокуратури.

Під час розслідування вказаних кримінальних проваджень усіма правоохоронними органами проведено кропітку роботу, пов’язану зі збором інформації, викриттям та аналізом схем, зв’язків, контактів та учасників.

За результатами проведення цієї роботи було ухвалено рішення провести обшуки з метою виявлення та вилучення первинних фінансових документів, чорнових записів та інших речових доказів, які мають доказове значення.

"Оскільки під час слідства правоохоронці отримали інформацію про причетність до окремих правопорушень службових осіб підрозділів КМДА та комунальних підприємств, слідчі дії проводилися одночасно за всіма напрямками роботи. Це дозволило уникнути витоку інформації та досягти очікуваного процесуального результату", - йдеться у повідомленні.

На сьогодні за результатами проведених слідчих дій вручено повідомлення про підозру 11 особам, зокрема чинним працівникам департаментів КМДА, комунальних та підрядних підприємств, зокрема і керівникам.

Слідчі дії наразі тривають. Триває дослідження вилученої фінансової документації.

"Наголошуємо, метою проведення вказаних слідчих дій є викриття фінансових махінацій з державними коштами та притягнення до відповідальності осіб, які їх розкрадають", - зазначили у Київській прокуратурі.

Нагадаємо, за два дні правоохоронці у Києві обшукали низку комунальних підприємств та будинки їхніх керівників. Такі дії правоохоронців та податківців мер Києва Віталій Кличко називає тиском з боку Банкової на міську владу і особисто на нього, у зв’язку із запровадженням виконкомів.

Новини України: у КМДА провели обшуки

Новини України: у КМДА провели обшуки

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація