Облаштування Києва: Статус Груп прикрашає столицю Новини компаній

Облаштування Києва: Статус Груп прикрашає столицю

Звично вважати мистецтвом пам'ятники, картини, музику, книги, танці та інше. Але що, якщо будівництво — теж мистецтво?

В цьому випадку, девелопер Status Group — діяч, визнаний тисячами людей.

Завдяки 15-річному досвіду, ідеям, технологіям і таланту, яким володіє забудовник, його проекти стають дійсно унікальними шедеврами мистецтва нерухомості.

Сегменти нерухомості

Розробляючи проекти, професіонали Статус Груп намагаються охопити великий сегмент нерухомості, щоб допомогти людям наблизитися до мрії про сучасне і комфортне життя.

  • Житлова нерухомість.
  • Заміська.
  • Офісна.
  • Готельна.
  • Торгова.
  • Рекреаційна.

Компанія не боїться експериментувати, поєднуючи кілька сегментів в одному проекті, що робить життя інвесторів компанії набагато зручнішим. Економія часу та створення комфорту — одна з головних цілей забудовника.

Наприклад, ЖК "Podil Plaza & Residence", охоплює житловий, офісний і торговий сегменти, гармонійно поєднуючи їх між собою. Уявіть, життя в затишній квартирі з видом на історичний центр міста, роботу в декількох хвилинах від будинку, і можливість потішити себе шопінгом не виходячи за межі комплексу.

Проект "Рів'єра — 1, 2, 3" — це один великий комплекс, який може похвалитися не тільки близькістю до метро,   але й всією необхідною інфраструктурою поблизу. Офісний центр, дитячий сад і школа, супермаркет, не кажучи вже про дитячий і спортивний майданчики.

ЖК "Olympic Park", який вражає не тільки гарним видом на озеро "Вирлиця" і Парк Партизанської Слави, а й масштабом торгово-офісної зони, власного стадіону і дитячого майданчику.

Практично всі проекти Status Group об'єднують різні сегменти будівництва, облаштовуючи територію для інвесторів найкращим чином.

Благоустрій міста

Робота компанії і її амбіції не закінчуються разом з будівельним процесом, адже головне завдання забудовника — зробити життя людей комфортнішим, турбуючись про оточення комплексів.

Так, наприклад, біля комплексу "Рів'єра" знаходиться продуктовий ринок, на якому компанія прагне навести чистоту і порядок, поділити його на сектори, організувати зручну парковку для машин відвідувачів і підприємців.

Комплекси "Sky River" і "Sky River 2" знаходяться біля Дніпра. Компанія вже на етапі будівництва подбала про те, щоб територія біля водойми була облагороджена і обладнана всім необхідним не тільки для мешканців, а й їх гостей. Так, біля цих комплексів є дитячий майданчик, зони для рибалок і будується причал для яхт, які в готовому вигляді стануть повноцінною зоною для відпочинку всієї сім'ї. Варто зауважити, що внесок цих комплексів для всього ринку будівництва просто величезний — адже забудовник став першим в Києві, хто почав будувати житлові комплекси такого типу поблизу Дніпра і задав темп іншим компаніям.

Status Group по праву вважається номером один на ринку нерухомості, оскільки піклується не тільки про своїх інвесторів, але і жителів столиці в цілому.

Наступна публікація