Шукали дівчат через Мережу.
У Києві правоохоронці затримали групу осіб, які втягували жінок у заняття проституцією. До складу організованої групи входили організатори незаконного бізнесу, диспетчери та відповідальна особа за рекламу.
Про це 30 листопада повідомляє Національна поліція.
Правоохоронці про діяльність групи сутенерів дізналися ще у липні та почали документувати злочинні дії.
"Група осіб організувала на території району місця розпусти з метою надання послуг сексуального характеру за грошову винагороду. За цим фактом слідчі Дарницького управління поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України", - йдеться у повідомленні.
Поліцейські встановили, що організатори незаконного бізнесу – місцеві чоловік та жінка. Вони орендували квартири у Києві, в яких дівчата надавали послуги сексуального характеру за гроші.
"Вони залучили 28-річну жінку, яка займалася розміщенням рекламних оголошень про надання інтимних послуг у мережі Інтернет, за допомогою яких підбирали дівчат до "роботи" та контактували із потенційними клієнтами. Також у якості диспетчерів залучили двох жінок, які приймали дзвінки та повідомляли вартість послуг", - зазначають у поліції.
Диспетчери отримували від повій частину коштів, які передавали організаторам особисто або перераховували на банківську картку із розрахунку 50% - організаторам, 50% - дівчата залишали собі.
Під час обшуків правоохоронці вилучили речові докази злочинної діяльності, а саме: гроші, мобільні телефони, чернетки, комп’ютерну техніку, банківські картки, а також майже пів сотні поліетиленових пакетів з речовиною білого кольору, зовні схожою на амфетамін, та шість поліетиленових пакетів з речовиною рослинного походження, зовні схожою на марихуану. Наркотичні засоби направлено на проведення відповідної експертизи, після отримання результатів якої буде вирішено питання щодо відкриття кримінального провадження.
Наразі троє фігурантів затримано. Їм повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України. Найближчим часом суд обиратиме підозрюваним запобіжний захід. Зловмисникам загрожує від чотирьох до семи років позбавлення волі.
Нагадаємо, у Миколаєві ціла родина - мати, дочка та зять, - вербувала дівчат у повії та шукала їм клієнтів через Інтернет.