Новорічні святкування у Києві: стало відомо, чи обмежуватимуть доступ до ялинки і локацій

Новорічні святкування у Києві: стало відомо, чи обмежуватимуть доступ до ялинки і локацій

Фото: УНІАН

Організатори святкувань відповідальні за дотримання карантину на локаціях.

Новорічна головна ялинка у Києві на Софійській площі на свята попри карантин буде відкритою для містян та гостей міста. Адже ризик інфікуватися коронавірусом на свіжому повітрі вкрай низький. За дотриманням карантинних обмежень на святкових локаціях мають стежити організатори, яких у разі недотримання умов, чекають покарання.

Про це сказав очільник Держспоживслужби Києва Олег Рубан в ефірі одного з українських телеканалів.

Рубан наголосив, що стежити за дотриманням обмежень на ярмарках мають організатори, які також повинні нанести розмітку для дотримання дистанції і контролювати її дотримання. Водночас, якщо вони не будуть дотримуватися таких вимог, їх чекають покарання. Які саме, Рубан не уточнив, але можна припустити, що йдеться про штрафи.

З його слів, працювати буде заборонено, зокрема, локаціям із розвагами, де відбувається масове скупчення людей. 

"Закриття ялинки не є під загрозою, на відкритих локаціях передавання інфекції дуже мала. Тому сьогодні розглядається, насамперед, питання масового скупчення людей... На ярмарках є організатори, які відповідають за дотримання визначеного режиму, які мають забезпечити розмітку і контролювати певну дистанцію. Якщо це не буде дотримуватися, до даних суб'єктів господарювання будуть застосовуватися заходи... А що стосується відкритого простору, прогулянки в парку, біля ялинки у місцях, де буде святкування, ніяких призупинень не буде. Тільки біля місць для розваг", - сказав Рубан.

Нагадаємо, у Києві на Софійській площі увечері 19 грудня відбулася церемонія запалювання вогнів на головній ялинці країни. У зв'язку з карантином урочистості проходять без традиційного параду та концерту. 

Під час урочистостей спалахнула прикраса біля новорічного дерева. Виявилося, що загорілася одна із гірлянд на дереві через святковий феєрверк.

У Києві біля головної ялинки загорілася прикраса

У Києві біля головної ялинки загорілася прикраса

Повʼязані теми:

Наступна публікація