Новий тиждень у Києві почнеться заторами біля Південного мосту

Новий тиждень у Києві почнеться заторами біля Південного мосту

Уже в суботу переправу довелося долати 15 хвилин – і це за мінімального трафіку.

Будівельники перекрили одну зі смуг руху Південного мосту в напрямку лівого берега, що навіть у вихідний день спричинило тягнучку. Із понеділка там очікують великих заторів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Таблички “ремонт дороги” – як наслідок, автомобілі радше плентаються, аніж їдуть. Втрачений час, нерви та гроші – витрата палива за такої тягнучки значно більша. "Я втрачаю десь хвилин 20, і мої пасажири також втрачають час. Кожен день ми втрачаємо десь гривень 150-200", - каже один із водіїв. Це при тому, що кермувальники до обмеження руху здебільшого ставляться з розумінням: на мосту – яма на ямі. Однак латють поки що не їх, бо за планом інші роботи.

На Південному мосту нові ремонтні роботи триватимуть до кінця серпня

На Південному мосту нові ремонтні роботи триватимуть до кінця серпня

Насос качає повітря для відбійників, ними розбивають покриття і вони тут гуркотять від ранку до ночі – робітники демонтують так званий деформаційний шов. Старі конструкції обіцяють замінити новими – німецькими. "Технікою тут неможна працювати, тому що техніка руйнує арматуру. Оце складність – вручну все вибивати", - кажуть працівники і додають, що після цих робіт міст стане надійнішим і довший час не потребуватиме ремонту.

Роботи на цій ділянці полотна триватимуть до кінця місяця – так кажуть у міській владі. Однак дату, коли усе остаточно поремонтують, поки що не називають. У вихідний день засвітла проїхати переправу вдалося за 15 хвилин. Водії ж з острахом чекають на будні – у заторах, кажуть, можуть стояти по кілька годин.

Всього в Києві є понад 60 мостів та шляхопроводів. І фахівці кажуть, що 90% із них в аварійному стані. У Києві діє 5 автомобільних мостів через Дніпро. А найдавніший з них міст Патона - йому вже 66 років. Перший у світі суцільнозварний міст завдовжки півтора кілометра. Один із найбільших мостів Європи. І найбільш втомлений у столиці. Його опори обвалюються на очах у киян, а сталеві конструкції з’їдає корозія.

Кореспондент ТСН Антон Коцуконь

Повʼязані теми:

Наступна публікація