Новий рік-2021: під Офісом президента готуються відкрити святкову локацію із ковзанкою і резиденцією святого Миколая

Новий рік-2021: під Офісом президента готуються відкрити святкову локацію із ковзанкою і резиденцією святого Миколая

Ковзанка на Банковій у 2019 році

На ковзанці діятимуть карантинні обмеження.

Ковзанку під стінами Офісу президента України, на Банковій вулиці у Києві, почали споруджувати напередодні, 30 листопада. До місця локації вже завезли будівельні матеріали й огородили місце парканом.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із місця подій та пишуть "Українські Новини" з посиланням на пресслужбу президента.

За інформацією ЗМІ, покататися на ковзанці  можна буде безкоштовно. Приходити цьогоріч можна буде без своїх ковзанів. Планується, що з'явиться можливість взяти їх у тимчасове користування на місці. Така послуга теж буде безкоштовною.

Крім того, як повідомили на Банковій, окрім ковзанки на період новорічних свят облаштують майданчик "Миколай приймає друзів". На його території будуть: карусель, резиденція святого Миколая та святкові фотозони. У резиденції діти зможуть написати й відправити листа святому Миколаю.

Орієнтовно, відкриття ковзанки заплановане на День святого Миколая, 19 грудня. В ОП запевнили, що у разі введення локдауну, рішення про відкриття і роботу майданчика ухвалюватимуть, зважаючи на обмеження.

"Локація буде працювати з дотриманням всіх необхідних в умовах карантину заходів - обов'язковий масковий режим, оснащення дезінфекторами. Кількість відвідувачів на майданчику буде регулюватися на вході", — сказали в ОП.

На Банковій споруджують ковзанку / Фото: Цензор.нет
Перед Офісом президента почали встановлювати ковзанку / Фото: Цензор.нет
Перед Офісом президента встановлюють ковзанку / Фото: Цензор.нет

Нагадаємо, у Великій лаврській дзвіниці Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника запрацювала резиденція святого Миколая. Через пандемію COVID-19 спілкування Миколая з дітьми обмежать.

Повʼязані теми:

Наступна публікація