Новий паспортний центр у Києві дістав схвальні відгуки від перших клієнтів

Новий паспортний центр у Києві дістав схвальні відгуки від перших клієнтів

Фото: УНІАН

Люди задоволені швидкістю та якістю обслуговування.

У столиці відкрили найбільший у країні паспортний сервіс-центр для оформлення біометричних закордонних документів та ID-карток. У міграційній службі певні, що це знизить градус ажіотажу та полегшить життя українцям, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На столичну площу Перемоги не треба приходити займати чергу з самого ранку – тут запис електронний і це заощаджує час клієнтів. 72-річна пані Галина, котра збирається з подругою до Франції, подала заявку за півтори години. "Швидко, дуже швидко, несподівано", - радіє жінка.

У Києві відкрили найбільший у країні паспортний сервіс-центр

У Києві відкрили найбільший у країні паспортний сервіс-центр

Два тижні сервіс працював у тестовому режимі, за цей час вдосконалили усі технічні процеси. Наразі є 1400 квадратних метрів відкритого простору, 28 кабінок для громадян, 9 віконець для видач, а також дитяча зона і буфет. У центрі стверджують, що готові приймати півтори тисячі людей за день, а також допоможуть вирішити питання тим, кому закордонні паспорти необхідно оформити терміново. Для цього потрібні лише копії документів, що підтверджують потребу негайного виїзду – квитки на літак, запрошення на лікування тощо.

Однак вчасної видачі готових паспортів центр гарантувати не може, бо бланки друкує поліграф-комбінат "Україна", який іще не придбав додаткового обладнання. Однак послугами сервісу вже скористалися співачки Ірина Білик, Марічка Бурмака і відомий у минулому футболіст Владислав Ващук. Усі вони лишилися задоволеними. За місяць сервісні центри планують збільшити ще у Львові й в Одесі, а нової хвилі ажіотажу довкола біометричних паспортів чекають ближче до новорічних свят.

Кореспондент ТСН Тетяна Фруктова

Повʼязані теми:

Наступна публікація