Новітньою системою спостережень облаштували пам’ятники у столиці

Новітньою системою спостережень облаштували пам’ятники у столиці

Фото: ТСН.ua

Зараз у центрі міста цілодобово наглядають за всіма перехожими і автівками.

Пам'ятники під цілодобовою охороною. Після кількох випадків плюндрування меморіалів столична влада стежитиме за ними 24 години на добу. Зокрема, за тими, які потерпали від вандалів. Ідеться про Меморіал вічної слави, пам'ятник Щорсу та Володимиру Великому. Лише Вічний вогонь упродовж місяця двічі заливали бетоном, йдеться в сюжеті ТСН.16.45.

На холоді й під дощем поліція охорони оберігає Вічний вогонь на площі Слави. Уже цими днями на зміну людям приходять холоднокровні камери. Технічний директор комунального підприємства приймає роботу монтажерів.

На ліхтарних стовбах розташовані прості камери, які стежать за загальною обстановкою. За потреби оператор використає потужнішу камеру, яка розташована на верхівці меморіалу жертвам Голодомору.

«Інфрачервоні промені дадуть змогу розпізнавати на відстані до 200 метрів, ми зможемо бачити навіть обличчя того, хто підходить», - кажуть у центрі спостереження.

Київська мерія взяла під відеоварту декілька пам'ятників, аби уникнути актів вандалізму

Київська мерія взяла під відеоварту декілька пам'ятників, аби уникнути актів вандалізму

У мерії Києва кажуть, під посилену відеоварту беруть пам’ятки, які викликають найбільше політичних емоцій. На великому моніторі «Київ смарт сіті» фіксується майже все. На найбільших площах міста встановлені камери, здатні збільшувати зображення у 36 разів.

Уже працює і система розпізнавання машин за номерними знаками - інструмент для правоохоронних органів. Стеження за трафіком - допомога комунальникам. 

«До кінця року будуть встановлені унікальні камери по транспортній системі, які можуть аналізувати трафік і в залежності від цього перемикати сигнал світлофора», - кажуть у центрі.

На тепер у столиці встановлено понад 4 тисячі камер у центрі, на мостах та найбільших розв’язках. До кінця року їх буде вже шість тисяч. У мерії вірять - це зробить столицю України безпечнішою та комфортнішою.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація