Нові трамваї для Києва вироблятимуть у Львові, а не в Польщі

Нові трамваї для Києва вироблятимуть у Львові, а не в Польщі

Фото: Корпорація "Електрон"

Це стало відомо за результатами відкритих електронних торгів.

Аукціон на право постачати до Києва трамваї виграв львівський завод "Електронтранс". Ідеться про 26-метрові низькопідлогові вагони, тендер на які оголосило комунальне підприємство "Київпастранс".

На торгах у системі ProZorro "Електронтранс" запропонував за трамваї 505,392 млн гривень. При тому, що очікувана вартість закупівлі становила 568,632 млн грн, а польська Pesa Bydgoszcz скинув від неї менше 200 тисяч гривень.

В Україні можуть з’явитися французькі трамваї та потяги метро - Економічні новини

В Україні можуть з’явитися французькі трамваї та потяги метро - Економічні новини

Згідно тендерних зобов’язань, 20 вагонів до столиці мають надійти протягом травня – грудня поточного року. Нові трамваї мають бути вироблені не раніше 2018 року.

На початку квітня очікується ще один подібний конкурс. Тоді "Київпастранс" має надію закупити 10 низькопідлогових вагонів довжиною в 30 метрів. У торгах мають брати участь "Електронтранс" і ТОВ "Торговий дім УКВЗ-Україна" – дилер російського Усть-Катавського вагонобудівного заводу.

Як повідомлялося, перший низькопідлоговий трамвай Electron T5B6 від львівського заводу почав курсувати в Києві у 2016 році. Але наступного року польська компанія Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz Spółka Akcyjna виграла торги на поставку Києву 40 низькопольних 26-метрових трамваїв. Тоді українсько-німецьке СП "Електронтранс" запропонувало трамвайні вагони за 1 млрд 813,2 млн грн, не знижуючи ціну під час торгів, а PESA спромоглася на вигідніші умови.

Повʼязані теми:

Наступна публікація