Нові правила парковки в центрі Києва "закриють" для автовласників 68 вулиць

Нові правила парковки в центрі Києва "закриють" для автовласників 68 вулиць

Розпорядження про зміни має підписати Віталій Кличко.

У столиці додалося вулиць, на яких заборонена парковка. Тепер відповідний перелік налічує 68 позицій, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Доки рішення міської ради не набуло чинності, на зазначених вулицях машини паркуються навіть у два ряди. Водії на Подолі зупиняються "на аварійках" і скаржаться, що автомобілі просто немає де подіти. На новий заборонний список реагують однозначно: "Так тут усі вулиці потрапляють! Я вибачаюся, але тепер на вертольоті треба літати".

На сайті Київради виклали список 68-ми вулиць, де заборонено залишати свої авто

На сайті Київради виклали список 68-ми вулиць, де заборонено залишати свої авто

До переліку потрапили практично вся центральна частина і основні магістралі міста. У столичній адміністрації запевняють, що коли документ набуде чинності, машини-порушники звідти зможуть забирати на штрафмайданчики. Чиновники запевняють, що позначили лише ті ділянки доріг, де припарковані автомобілі найчастіше заважають рухові. Документ покликаний владнати проблему із заторами. Але останнє словом за мером Віталієм Кличком – саме він мусить підписати зміни.

Якщо керівник КМДА санкціонує нові правила, в центрі столиці залишаться тільки платні стоянки, яких налічується 6 тисяч. А водіїв, яким не вистачить місця на них, запросять на парковки-перехоплювачі, котрих є кілька на в’їздах до столиці.

Кореспондент ТСН Оксана Муляр

Повʼязані теми:

Наступна публікація