Без тварин. Київські зооактивісти "змінили" назву Національного цирку

Плакат з відповідним написом з’явився на будівлі в ніч проти середи.

У Києві в ніч проти середи, 27 вересня, на будівлі Національного цирку України невідомі повісили плакат "Без тварин".

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook автор ініціативи UAnimals Олександр Тодорчук.

Активісти-зоозахисники вилізли на дах цирку і розмістили плакат зі своїм соціальним закликом просто під назвою установи.

Тодорчук у своєму пості зазначив: "Невідомі і водночас неймовірні у своїй бомбезності активісти доповнили назву Національного цирку України кількома словами, які разом утворили заклик UAnimals "Цирк без тварин! Перехожим могло здатися, ніби саме керівництво манежу нарешті отямилося і вирішило відмовитися від знущань.Та де там!"

Сьогодні в центрі Києва з’явилася найкрутіша соціальна реклама! Невідомі і водночас неймовірні у своїй бомбезності акт...

Опубліковано Александром Тодорчуком 27 вересня 2017 р.

"Сьогодні вночі стало зрозуміло, що задля гуманності люди готові буквально брати нову висоту. Сподіваюсь, цей заклик буде почутий. У сучасному світі точно не місце варварським розвагам, коли тварин утримують у жахливих умовах і піддають постійним знущанням", - підсумував зоозахисник.

Раніше повідомлялося, що у Києві під адміністрацією Президента зіштовхнулися два мітинги: захисників тварин та представників різних українських цирків. "Яблуком розбрату" став законопроект 5119, який має накладати покарання на тих, хто піддаватиме тварин жорстокому поводженню.

Зоозахисники та представники цирку посварились під час мітингів під АП

Зоозахисники та представники цирку посварились під час мітингів під АП

Повʼязані теми:

Наступна публікація