Нова мода для туристів: у Києві з’явився капсульний готель

Нова мода для туристів: у Києві з’явився капсульний готель

Фото: monotel.space

Ціни в ньому стартують від 1000 грн за номер.

У Києві з’явився новий капсульний готель, формат якого засновники підгледіли у японців. Там такий вид нічлігу дуже популярний, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зайшов із вулиці - вдягни бахіли. Це перше правило готелю. Далі – анімаційні екрани, покликані занурювати в атмосферу закладу: "Тут такий, трошки інший, космічний, простір, спеціально розроблене відео. Вони можуть посидіти, відпочити, почекати чекіну, просто подивитися, розслабитися, подивитись на класний екран".

У Києві з’явився новий капсульний готель у космічному стилі  

У Києві з’явився новий капсульний готель у космічному стилі  

Навіть шафки для одягу футуристичні – відкрити їх можна або власним паролем, або відбитком пальця. Біля незвичного ліжка в капсулі – зарядка USB, світло, вентиляція з регулюванням сили обдуву, зміна кольору підсвітки дзеркала тощо. Капсули зо 2 метри завдовжки, і півтора завширшки, є окремі кімнати для чоловіків, жінок та пар – там ліжко ширше на 30 сантиметрів.

Ціни на такі апартаменти стартують від тисячі гривень за добу. "Це люди, котрі дбають про екологію, щоби людина все-таки задовольнялася невеликою кількістю простору. Люди, котрі дивляться трошки далі в майбутнє, з мінімальними потребами і комфортом у житті", - пояснює цільову аудиторію власниця Анна Осипенко.

Із кожним роком популярність незвичних готелів у світі зростає. У Нідерландах можна заночувати в портовому крані, у Швеції - орендувати ліжко в літакові, а в Перу – поселитися на скелі над 100-метровою прірвою.

Кореспондент ТСН Антон Коцуконь

Повʼязані теми:

Наступна публікація