"Нова Англія" святкує свій другий день народження Новини компаній

Головною подією вечора стане розіграш автомобіля Toyota.

У Голосієві, найзеленішому куточку столиці, розмістилося справжнє англійське містечко – "Нова Англія". Вишукана архітектура в стилі англійської неокласики, білосніжні фронтони та балясини на балконах, акуратні зелені острівці самшиту – все це значно вирізняє комплекс з-поміж тих, що існують у столиці. Тому й тому не дивно, що більш ніж 1500 сімей стали резидентами міста в місті "Нова Англія".

У травні "Нова Англія" святкує свій 2-й день народження! Так-так, саме два роки тому розпочалося будівництво житлового комплексу і на сьогодні три будинки першої черги: "Ліверпуль", "Кембрідж" та "Оксфорд" – вже введено в експлуатацію.

І на честь такої події – 24 травня "Нова Англія" запрошує відсвяткувати цей день в родинному колі резидентів міста в місті, познайомитися з сусідами, разом випити чашечку чаю та поговорити про плани на майбутнє.

Головною подією вечора стане розіграш автомобіля Toyota C–HR HYBRYD серед тих хто придбав квартири у "Новій Англії" протягом 20 жовтня 2017 року до 19 травня 2018 року.

Та на цьому сюрпризи не закінчуються – на усіх гостей чекає:

o   зіркова ведуча;

o   відомі українські зірки;

o   святкова шоу-програма;

o   для малечі - чарівна Мері Поппінс з цікавими майстер-класами;

o   смачне меню та іменинний торт

o   і, звісно ж, подарунки від іменинника та партнерів.

Святкування триватиме чотири дні:

24 травня, початок о 17.00 – вхід за запрошеннями (як отримати запрошення поцікавтеся на офіційній сторінці "Нової Англії" у Facebook).

25-27 травня – протягом дня комплекс відкритий для усіх відвідувачів. Чекаємо на сусідів, киян та гостей міста для приємних прогулянок "Новою Англією" та яскравих фотосесій.

Наступна публікація