Нинішня осінь була найтеплішою за останні 140 років: було зафіксовано шість температурних рекордів

Нинішня осінь була найтеплішою за останні 140 років: було зафіксовано шість температурних рекордів

Фото: УНІАН

У столиці календарна осінь вже закінчилася.

Цьогорічна осінь у Києві видалася найтеплішою за останні 140 років спостережень - від 1881 року. 

Про це свідчать дані Центральної геофізичної обсерваторії.

Восени середня температура повітря була 11,6 градуса тепла. Це на 3,6 градуса більше, ніж кліматична норму. Крім того, випало 122 мм опадів - 122% кліматичної норми.

Крім того, впродовж трьох осінніх місяців було зафіксовано шість температурних рекордів. Найхолодніше було 30 листопада. Тоді мінімальна температура під ранок знизилася до 3,8 градусів морозу.

Найтепліше було 1 вересня: після полудня повітря прогрілося до  34,7 градусів тепла. Слід зауважити, що також у перший день осені максимальна температура повітря була найвищою від початку року.

Наразі у столиці календарна осінь вже закінчилася. "Метеорологічна зима ще не настала. Вона розпочнеться тоді, коли середньодобова температура повітря стійко перейде через 0 градусів у бік зниження",- йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, незначне похолодання вторгнеться в Україну на початку зими 2020-2021 року, але також очікується і нетипове для цього періоду тепло — "зимове" бабине літо. Втім, очікується, що на День святого Миколая, 19 грудня, похолодає - вночі може бути зниження температури. 

Метеозалежність: коли "прийде" зима в Україну

Метеозалежність: коли "прийде" зима в Україну

Повʼязані теми:

Наступна публікація