Нічна ракетна атака по Києву: експерт пояснив, на що полювали окупанти

Нічна ракетна атака по Києву: експерт пояснив, на що полювали окупанти

Під час атаки на Київ з "Кинджалами" росіяни хотіли знищити ЗРК Patriot

Коваленко зазначив, що "нічне полювання зазнало фіаско".

Атака по Києву в ніч проти 16 травня була елементом полювання росіян на ЗРК Patriot, переконаний військово-політичний оглядач Олександр Коваленко.

Таку думку він висловив у Мережі.

За оцінками Коваленка, випущені по Києву разом з ракетами "Кинджал" інші засоби ворога були спрямовані на відволікання та розосередження уваги української ППО.

"Нинішні удари по Києву справді були елементом полювання на ЗРК Patriot. З урахуванням того, що було здійснено пуск одночасно 6 ракет "Кинджал" у супроводі інших елементів, які мали, очевидно, роль відволікальну і розосереджувальну уваги ППО, удар справді завдавався по локації, у якій командування РОВ вважало, що розміщено ЗРК Patriot", – пояснив аналітик.

Водночас він звернув увагу на переваги для України того, що ЗРК Patriot перетворюється для окупантів "на фетиш". Таким чином ворог фіксується на одному бойовому завданні замість безлічі.

"Нічне полювання зазнало фіаско, а ті відео, які російські пропагандисти видають за вдале влучення (по ЗРК Patriot – ред.), – це падіння ракет після збиття, бойова частина яких не детонувала в повітрі", – зазначив Коваленко.

Атака по Києву 16 травня

Російські війська в ніч проти 16 травня запустили по Україні ракети і дрони з кількох напрямків. Зокрема, ворог випустив по Києву шість ракет "Кинджал" і всі їх вдалося знищити.

Як повідомив головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний, сили ППО вночі збили усі 18 російських ракет різних типів та дев'ять дронів.

Водночас у Росії заявили про начебто знищення ЗРК Patriot за допомогою ракети "Кинджал". У Повітряних силах ЗСУ сказали, що не хочуть коментували російські джерела.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація