Невідомі розвалили дамбу на Бортницькій станції аерації в Києві

Дата публікації
Перегляди
3403
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Невідомі розвалили дамбу на Бортницькій станції аерації в Києві

Фото: ТСН

Місцеві хитають головам вбік елітних маєтків на березі каналу.

На столичних Осокорках невідомі намагалися розібрати перемичку Бортницької станції аерації, хоча захисна споруда перекриває прямий витік очищеної каналізаційної води до Дніпра. Місцеві рибалки кивають у бік елітних маєтків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

З дамби скинули вісім бетонних плит. У такий спосіб багатії начебто спробували зробити прохід для своїх катерів та човнів. Для рибалок від цього нема втіхи – риба погано клює, бо рівень води впав. Працівники станції кажуть, що руйнування гідроспоруди призведе до потрапляння технічної води у Дніпро.

На столичних Осокорках невідомі намагалися розвалити дамбу задля власних забаганок

На столичних Осокорках невідомі намагалися розвалити дамбу задля власних забаганок

Станція очищує каналізаційні стоки Києва. Після очищення воду направляють по каналу до Дніпра, напряму стоки у річку не скидають, а спрямовують до розсіювача, де по п’яти величезних трубах різної довжини каналізаційна вода рівномірно змішується з річковою. Якщо дамбу прибрати, Дніпро просто засмердиться. "Якщо зруйнують, вода вийде в Дніпро вона не змішається рівномірно, і по березі буде постійно йти ця вода", - пояснив керівник диспетчерської групи Юрій Шельпов.

Якість дніпровської води біля дамби екологи періодично  досліджують, і постійно знаходять кишкову паличку та майже всю таблицю Менделєєва. Прямий виток концентрацію небезпечних сполук  збільшить у рази. За підрахунками Київводоканалу, на відновлення дамби потрібно 500 тисяч гривень. З кого їх узяти, невідомо, бо відповідальності за шкоду ніхто на себе не взяв. У поліцію власники гідроспоруди вирішили не звертатися, бо вважають, що це марна справа.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3403
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація