Несамовиті дитячі крики з балкону сполохали киян і поліцію

Несамовиті дитячі крики з балкону сполохали киян і поліцію

Хлопчик лишився на цілий день вдома з маленьким братиком і злякався.

Мешканцям одного з будинків столиці довелося викликати поліцію через те, що на балконі сьомого поверху цілий день кликав маму маленький хлопчик. Загін поліції знайшов у відчиненій квартирі маленького хлопчика віком рік і сім місяців та його 8-річного дядька, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сусіди звернули увагу не так на плач і крики, як на тривалість цих звуків. "Нормально вони там не розмовляють, постійно сварки і плач дітей", - кажуть люди. Сам балкон незасклений, велика дірка наспіх зароблена старими дверима. Сусіди розповідають, що попередній власник житла скінчив свої дні падінням з цього самого балкона. "Дідусь там чи впав, чи викинули його. Років три або чотири там ніхто не жив", - кажуть мешканці будинку, які й викликали правоохоронців.

У Києві двоє голодних та брудних хлопчиків цілий день кликали маму з балкону сьомого поверху

У Києві двоє голодних та брудних хлопчиків цілий день кликали маму з балкону сьомого поверху

"Піднялися на сьомий поверх, двері були відчинені, діти говорили, що мама пішла вранці на роботу і до цього часу не повернулася. Вдома спиртні напої, все перевернуто, діти неохайні, брудні", - каже лейтенант поліції В'ячеслав Харченко. Молодший хлопчик Кирилко ходив по хаті без штанів, старший Єгор – зі стесаним обличчям. За кілька хвилин до приїзду журналістів повернулася мама молодшого і сестра старшого. Вона зачинила обдерті, видно, що неодноразово виламувані двері. Спілкуватися 19-річна жінка спочатку не хотіла, але через двері сказала, що залишила сина та брата зі своїм співмешканцем. Потім, заплакана, розповіла, що в квартиру переїхала два місяці тому, грошей на ремонт немає, разом із матір'ю працює продавчинею, а з татом немає змоги зв'язатися – в нього немає телефону.

Жінка запевняє, що намагається вигнати 22-річного батька своєї дитини, але він п'є, б'ється і не йде. Діти кажуть, що мають в інтернаті братика Вітю, а занедбана однокімнатна квартира – значно краще за їхнє попереднє житло. "В гаражі. Ми не милися і в туалет не ходили. Я взагалі в туалет не ходжу", - сказав Єгор. Дітей поліцейські залишили вдома після обіцянки дорослої самих малюків більше не кидати. Тепер родина чекає на візит соціальної служби – та мають перевірити умови і прийняти рішення, чи можуть там жити діти.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Повʼязані теми:

Наступна публікація