"Немає нічого неможливого": Віталій Кличко виклав відео до свого 50-річчя

"Немає нічого неможливого": Віталій Кличко виклав відео до свого 50-річчя

Фото: УНІАН

День народження мер столиці України святкує 19 липня.

19 липня міському голові Києва Віталію Кличку виповнюється 50 років. Напередодні, 18 липня, у соцмережах він виклав 21-хвилинний мініфільм про себе та своїх брата, родину, оточення, досягнення та успіхи.

"Життя несеться швидко. Й інколи, згадуючи його моменти, думаєш: невже це все було зі мною?.. Чи хотів би я змінити щось, якби була така можливість? Мабуть, ні. Всі виклики, що долав, і всі радощі, які пережив - це моя історія. Й історія людей, які були поруч і які сьогодні поруч зі мною. Колись я обрав своїм гаслом слова: Немає нічого неможливого! І це було і залишається моїм життєвим кредо. Бо так і є - якщо ти віриш в себе, в свою мрію, в свою справу і готовий працювати та битися до кінця. Переможного!", - написав Кличко.

Мер столиці додав, що "з таким настроєм я й зустрічатиму завтра свої 50. Усього 50. Бо попереду ще багато історій! А нижче - відео про мої перші 50".

Кличко. Історія перших 50 раундів

Друзі! Життя несеться швидко:))) Й інколи, згадуючи його моменти, думаєш: невже це все було зі мною?.. Чи хотів би я змінити щось, якби була така можливість? Мабуть, ні. Всі виклики, що долав, і всі радощі, які пережив - це моя історія. Й історія людей, які були поруч і які сьогодні поруч зі мною. Колись я обрав своїм гаслом слова: Немає нічого неможливого! І це було і залишається моїм життєвим кредо. Бо так і є - якщо ти віриш в себе, в свою мрію, в свою справу і готовий працювати та битися до кінця. Переможного!:))) З таким настроєм я й зустрічатиму завтра свої 50. Усього 50:))). Бо попереду ще багато історій! А нижче - відео про мої перші 50

Опубліковано Віталієм Кличком Неділя, 18 липня 2021 р.

Читайте також:

Мерові ляпи: Кличко розповів про "п*ську" та не міг вимовити слово "сенсаційні"

Мерові ляпи: Кличко розповів про "п*ську" та не міг вимовити слово "сенсаційні"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1778
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація