Негода в Києві накрутила ціни на таксі до 200 грн за мінімальну відстань

Дата публікації
Перегляди
3105
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Негода в Києві накрутила ціни на таксі до 200 грн за мінімальну відстань

Таксисти стали чи не єдиними, кому негода принесла хоч якийсь зиск.

Київ знову захлинувся у воді – затяжна злива з градом зупинила рух машин і громадського транспорту, а водоспади на сходах та залиті по стелю підземні переходи додали клопоту пішоходам. Негоду користувачі інтернету назвали столичним апокаліпсисом, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Стихія вирувала приблизно годину, валила дерева і рекламні щити, затоплювала вулиці. Автомобільний шлях під мостом на Дорогожичах став непроїздним. Журналіст "1+1" Влад Сидоренко ризикнув виміряти глибину: пройшов усього 15 метрів, а води вже було по пояс. Майже так само залило пішохідні переходи біля станцій метро "Шулявська" та "Політехнічний інститут". "Такого ще не було, це вперше таке", - зізнаються тамтешні продавчині, а перехожі радять їм продавати надувні човні, мовляв, цей товар мав би попит.

Затяжна злива з градом зупинила рух транспорту в Києві

Затяжна злива з градом зупинила рух транспорту в Києві

Порятунок добра вдається не всім: фрукти з яток попливли, як і власні речі тих, кого злива заскочила під землею. Їх розшукують чи не всім містом. Комунальники офіційно закривають шлях цілими вулицями. Кияни знімають відео і згадують міський благоустрій "незлим тихим словом".

Негода вже традиційно несе заробіток столичним таксистам: якихось п’ять кілометрів у будь-якій точці Києва після зливи можна подолати за 200 гривень. Але з’явився в столиці після негоди й альтернативний вид транспорту – кілька відчайдухів вийшли на дороги поплавати на надувних іграшках.

Кореспондент ТСН Мар’яна Бухан

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3105
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація