Не як усіх: у Києві чиновників будуть щеплювати від коронавірусу мобільні бригади вакциною Pfizer

Не як усіх: у Києві чиновників будуть щеплювати від коронавірусу мобільні бригади вакциною Pfizer

Фото: УНІАН

У столиці від 14 червня розпочалася вакцинація державних службовців від COVID-19.

У Києві розпочинаеться вакцинація державних службовців від COVID-19. Зокрема, йдеться про співробітників законодавчих, виконавчих та судових органів влади центрального, регіонального та місцевого рівнів та органів місцевого самоврядування.

У столиці їх щеплюватимуть мобільні бригади вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech, починаючи від 14 червня.

Про це йдеться у повідомленні КМДА.

"Усього від початку вакцинації в столиці вже щеплено 177 396 осіб. Серед них: медичні працівники, освітяни, соціальні працівники, рятувальники, паралімпійці та маломобільні громадяни та люди старші 65 років. З них дві дози отримали 20 759 осіб", – розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, щоб забезпечити процес вакцинації, згідно з вимогами дорожньої карти МОЗ, у м. Києві працюють 97 пунктів вакцинації та 25 мобільних бригад.

Крім того, від 29 травня на території Міжнародного виставкового центру запрацював Центр вакцинації, у якому вихідними щеплюють зареєстрованих у додатку "Дія". За чотири вихідних у Центрі вакциновано понад 8 500 осіб.

Нагадаємо, що від учора в Києві відкрили попередній запис на масову вакцинацію до Міжнародного виставкового центру через сервіс Helsi.me.

Щоб записатися на щеплення проти COVID-19, потрібно зайти за на сайт helsi.me та вибрати день та час. Підтвердження запису буде надіслане у SMS-повідомленні, яке потрібно показати при вході до центру вакцинації разом із паспортом та попередньо зареєстрованою заявкою на щеплення у додатку "Дія".

В Києві починають вакцинувати держслужбовців

В Києві починають вакцинувати держслужбовців

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація