"Не встиг сказати батькові, як його люблю". Син вбитого у Києві добровольця написав щемливий пост

"Не встиг сказати батькові, як його люблю". Син вбитого у Києві добровольця написав щемливий пост

Сергій Олійник / Фото: facebook.com/Сергій Олійник

Хлопець пише, що Олійник  пережив війну, але не зміг витримати, коли на його сина підняли руку. 

Син вбитого у Києві голови спілки мігрантів Сергія Олійника Ярослав опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook зворушливий пост про втрату батька.

За словами Ярослава Олійника, його батька вбили ножем в серце доки він сам грав на фортепіано.

"Мій батько був героєм не тільки на війні, коли кожен день ризикував своїм життям, заради нашого з вами майбутнього. Він був героєм для нас з мамою все життя, і ми це завжди знали. Вчора він віддав своє життя, захищаючи мене", - йдеться у повідомленні музиканта.

У центрі Києва перехожий зарізав голову спілки мігрантів України, який заступився за сина

У центрі Києва перехожий зарізав голову спілки мігрантів України, який заступився за сина

Хлопець повідомив, що його батько пішов воювати добровольцем у 2015 році і вважав це своїм обов'язком.

"Він пережив рік війни, пережив розтяжки, які не помітив одразу і зняли за лічені сантиметри у його ніг, він пережив обстріли з міномета, артилерії, граду. Але він не пережив, коли на його сина підняли руку", - написав Ярослав Олійник.

Син вбитого чоловіка заявив, що батько назавжди залишиться для нього прикладом і він найчесніша людина, яку він коли-небудь зустрічав.

"Любіть, не думаючи, говоріть про це, робіть приємно, тому що цей момент може бути останнім. Я не встиг батькові вчора сказати як я сильно його люблю, я запізнився", - додав він.

Інформацію про прощання з Сергієм Олійником та його похорон він пообіцяв повідомити пізніше.

22 июня, вчера в 20.30 на Золотых Воротах в центре Киева убили ножом в сердце моего отца, когда я играл на фортепиано......

Опубликовано Yaroslav Oliinyk 22 июня 2017 г.

Як повідомлялося раніше,  22 червня, ввечері біля столичних Золотих воріт сталося вбивство - чоловік напідпитку спочатку чіплявся до музиканта. На захист хлопця став його батько і попросив дебошира відійти для розмови. Той вдарив батька хлопця ножем, від чого чоловік помер. Жертвою виявився голова спілки мігрантів України та доброволець АТО Сергій Олійник. Встановлена також особа убивці - він не судимий 58-річний киянин. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація