Не робіть з ялівця слона: Кличко прокоментував появу кущів на Хрещатику

Не робіть з ялівця слона: Кличко прокоментував появу кущів на Хрещатику

Фото: УНІАН

Мер міста пообіцяв, що кущі та Хрещатику ростимуть тимчасово.

Ялівці, які висадили на столичному Хрещатику, ростимуть там тимчасово. 

Про це у своєму Telegram повідомив міський голова Віталій Кличко.

"Прошу не робити з ялівця слона. Каштани на Хрещатику ростимуть. Днями вздовж частини Хрещатика висадили ялівець – там, де на цей момент не було дерев. Підкреслю: таке рішення тимчасове", - заявив очільник Києва. 

Наступного року вулицю будуть реконструювати. Саме тому цього річ висаджувати великі дерева не мало сенсу. Перед ремонтом ялівці пересадять у місцеві парки і сквери. Каштани ж не рекомендують пересаджувати, наголосив Кличко. 

За його словами, під час реконструкції розширять бульварну зелену зону. Адже під час останніх масштабних робіт у 1988 році було звужено пішохідну частину і каштани опинилися впритул до дороги. 

"На Хрещатику великий трафік і висока загазованість повітря. А суміш, якою посипають дороги взимку, також негативно впливає на дерева. Вони слабнуть і хворіють. Щоб уникнути цього, під час реконструкції розширять бульварну зелену зону, облаштують стаціонарну систему поливу, лунки дерев будуть захищені від потрапляння реагентів", - повідомив мер столиці. 

Кличко каже, що  від Бессарабської до Європейської площі є 249 лунок для дерев. "Будемо шукати витривалі сорти. Каштани на Хрещатику будуть", - заявив Віталій Кличко. 

Як повідомлялося, у суботу, 23 травня, помітили, що каштани на Хрещатику замінили на туї.

Хрещатик без каштанів: що буде з головною вулицею столиці – пряме включення

Хрещатик без каштанів: що буде з головною вулицею столиці – пряме включення

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація