Ні проїхати, ні пройти. Силовики влаштували в центрі Києва безпрецедентні заходи безпеки

Столична влада змінила маршрути громадського транспорту.

Урядовий квартал - в облозі. Ще з ночі центральні вулиці Києва, де розташовані Верховна Рада та Адміністрація президента, оточили посилені наряди правоохоронців.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Протестувальників біля Верховної Ради ще немає, однак біля парламенту вже є поліція та нацгвардійці. Про це з місця події передає кореспондент ТСН Інна Боднар. Також тут присутні кінологи, які стежитимуть за тим, щоб до урядового кварталу не пронесли вибухівку. Силовики поставили рамки-металошукачі.

Правоохоронці обмежили рух в урядовому кварталі через акції, які оголосили кілька політичних партій

Правоохоронці обмежили рух в урядовому кварталі через акції, які оголосили кілька політичних партій

Самі мітингувальники стартують з Європейської площі о 9:30, хоча пленарне засідання парламенту заплановане на 13:00. Протестувальники вимагають масштабної політичної реформи - створення антикорупційного суду, скасування депутатської недоторканності, ухвалення нового виборчого закону. Збираються стояти, допоки їхні вимоги не почують нардепи.

Столична адміністрація попередила, що в урядовому кварталі зранку буде обмежений рух. Центральними вулицями не пускатимуть навіть громадський транспорт, автобуси тимчасово курсуватимуть в об'їзд. Уже нині в центрі почалися автомобільні затори.

В урядовому кварталі перекрили рух для транспорту

В урядовому кварталі перекрили рух для транспорту

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація