Найкращий туалет столиці: у Києві провели незвичний конкурс

Найкращий туалет столиці: у Києві провели незвичний конкурс

Фото: Pexels

Журналісти побували у найкращих і найгірших громадських вбиральнях міста.

У столиці провели конкурс на громадську вбиральню-взірець. Звання найкращих дали одразу кільком установам із клозетами, серед них театр, парк, ресторан, і навіть міська державна адміністрація, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Дитина каже мамі: мама, тут як в церкві!" - цей туалет у національному театрі оперети називають однією з найкращих громадських убиралень Києва. Пані Оксана за нього отримала приз – наліпку. Папір, сушарки, мило, дизайнерське дзеркало, інклюзивний туалет і навіть автентичний шматок стіни 1902 року, а головне – репутація найкращого місця для селфі.

В Україні обрали найкращі громадські туалети

В Україні обрали найкращі громадські туалети

Іще одна наліпка дістається громадському туалету в парку Наталка на Оболоні. "Хоч у нас черга стоїть завжди 20 людей на вулиці, ми кожні 10 хвилин заходимо по кабінках і завжди в нас чисто", - кажуть там. У вбиральні є навіть бойлери, щоби завжди була тепла вода. Влітку від клієнтів у туалеті немає відбою – особливо мамам комфортно замінювати підгузки малюкам. За день заходять до 6 тисяч людей. Відвідувачі відмічають ще й безкоштовність цієї вбиральні.

Чого не скажеш про залізничний вокзал – місце, де Київ зустрічає гостей. Туалет тут коштує 6 гривень, папір на вході, мило є, вода холодна, але чисто. Для тих, хто не бажає платити, безкоштовну вбиральню треба шукати в підвалі – там вже немає мила,  неприбрано і часто зачинено. Хоча проти фото, які пасажири викладають з електричок, то й безкоштовний вокзальний нужник – просто палац.

У центральному столичному парку про вбиральню-переможницю можна лише мріяти – тут за 4 гривні папір один на всіх і холодна вода. На Троєщинському базарі ціни менші – 3 гривні, але замість кнопки зливний бачок на мотузці. Організатори конкурсу в Києві певні, що їхнє змагання за найкращу вбиральню буде заохочувати аутсайдерів до покращення умов.

Кореспондентка ТСН Наталія Гончарова

Повʼязані теми:

Наступна публікація