В "Укравтодорі" визначились з проектом і терміном будівництва об'їзної навколо Борисполя

В "Укравтодорі" визначились з проектом і терміном будівництва об'їзної навколо Борисполя

Фото: facebook/golyk

Вона буде складатися з чотирьох смуг.

"Укравтодор" підписав  контракт з консалтинговою компанією на підготовку техніко-економічного обґрунтування прокладання об'їзної дороги навколо Борисполя, повідомляє прес-служба установи.

Дорога матиме категорію 1Б і буде складатися з чотирьох смуг. Планують, що максимально дозволена швидкість руху становитиме 110 км/год. Підготовка ТЕО фінансується за кошти позики Світового банку. "Нова об'їзна дорога не тільки звільнить місто від транзиту, який зараз становить близько 30 тисяч авто на добу, але і дозволить істотно поліпшити екологічну ситуацію, зменшить кількість аварій", - йдеться у повідомленні.

Об'їзна магістраль забезпечить проїзд автомобілів без в'їзду в місто трасою Київ-Харків, а також проїзд автомобілів з боку Києва в напрямку траси Бориспіль-Запоріжжя-Маріуполь і траси Т1018, яка проходить через територію Бориспільського, Баришівського і Яготинського районів.

"Укрзалізниця" хоче запустити київський S-Bahn - залізницю міської метрополії, яка використовується як міський, приміський та ближній міжміський транспорт. Система охопить Київське кільце і ближнє передмістя в напрямку Ірпеня, Фастова, Білої Церкви, Броварів, Борисполя. У лютому також виділили  додатково 550 млн гривень на невідкладний ремонт двох автомагістралей - "Київ-Чоп" та "Київ-Одеса".

Рекордна кількість чи рекордна вартість: звіт "Укравтодору" обурив українців

Рекордна кількість чи рекордна вартість: звіт "Укравтодору" обурив українців

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація