Вперше люди вручають ключі забудовникам Новини компаній

Вперше люди вручають ключі забудовникам

Купівля житла в новобудовах – це завжди маса запитань і ризиків. Як вибрати надійного забудовника, який точно добудує? Як упевнитися, що він дотримується всіх будівельних норм? Чи використовуються якісні матеріали? І це тільки головні питання, які хвилюють потенційного покупця.

Усі вже звикли шукати відповіді в Інтернеті: читати відгуки, переглядати форуми, питати поради в соціальних мережах і т.п. А це займає дуже багато часу й зусиль.

Колектив Realt.ua вирішив об’єднати всі думки й оцінити кожний житловий комплекс шляхом народного голосування.

15 листопада стартувало саме таке онлайн-голосування – Перша народна премія нерухомості Realt Golden Key.

Підбиття підсумків відбудеться 20 грудня. Переможцям – житловим комплексам, які набрали найбільшу кількість балів – будуть вручені золоті ключі.

1. Хто в журі?

Наше журі – це ви. Переможців Realt Golden Key назвуть тільки люди. Ви можете оцінювати будь-які ЖК-номінанти, про які вам є що сказати. Ніяких експертів, аналітиків ринку нерухомості, представників влади. Ніякого стороннього впливу на хід голосування й визначення переможців як у фінансовому, так і технічному плані. Це – головна запорука успіху нашого заходу.

2. Як буде оцінюватися?

Критерії оцінки в Realt Golden Key ретельно продумані. Під час голосування враховуються найважливіші параметри житлового комплексу: співвідношення ціни/якості, інфраструктура, архітектура, а також рівень народної довіри до забудовника даного ЖК. Після підрахунку загального балу будуть названі житлові комплекси-переможці в кожному класі новобудов: економ, комфорт, бізнес і преміум.

3. Кого оцінюємо?

Номінантом може стати будь-який житловий комплекс Києва й передмістя, який зробив онлайн-заявку. Всі заявки ретельно перевіряються. До голосування не допускаються фінансові піраміди і ЖК "на рівні котловану". Участь в Realt Golden Key безплатна для всіх ЖК – це робить неможливим просто "купити" приз.

4. Хто організатор?

Ідея й організація проведення в Україні народної премії нерухомості належить порталу Realt.ua. Це перший сайт в UA-неті, який зібрав усі новобудови на одному ресурсі і запустив Форум для їх обговорення. За 18 років існування він допоміг багатьом визначитися з вибором житла й не потрапити до будівельних афер. Репутація Realt.ua і буде запорукою довіри до Realt Golden Key.

Приєднуйтесь до народного журі!

Тільки ваш голос визначить лідерів ринку нерухомості сьогодні!

Тільки ваш голос допоможе іншим під час вибору нерухомості завтра!

Наступна публікація