"Наташу і Машу підірвали": матір пораненої вибухом на Бессарабці жінки розповіла про пережите

"Наташу і Машу підірвали": матір пораненої вибухом на Бессарабці жінки розповіла про пережите

Фото: УНІАН

Постраждалі зараз лежать в одній лікарні на сусідніх поверхах.

Лікарі продовжують боротьбу за життя Наталії Целовальникової, котра перебувала за кермом машини, що вибухнула минулого тижня біля столичного Бессарабського ринку. Жінка має понад 50% опіків шкіри, її стан залишається дуже важким, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Мати постраждалої Ірина Конєва вперше за цей час наважилася зустрітися з журналістами та розповісти про свою доньку. Свій стан описує так: сльози, надія та обурення через чутки та домисли щодо обставин вибуху і особистого життя доньки.

Мати жінки, яка вижила після підриву у Києві, розповіла про вибух і особисте життя доньки

Мати жінки, яка вижила після підриву у Києві, розповіла про вибух і особисте життя доньки

Її Наталія і 7-річна онучка Маша нині обидві в опіковому центрі. Малу максимально оберігають від новини, що її мама всього на поверх вище – в реанімації. "Вона постійно про маму питає, чому я дзвоню мамі, а вона не відповідає. Тому що лікар забрав у неї телефон і поки не дозволяє розмовляти", - каже жінка, котру звістка про вибух застала на Закарпатті, де та гостювала у подруги. Страшна новина вмістилася всього в кілька слів від колишнього зятя: "Наташу, Машу підірвали, Маша жива – ось таке було повідомлення".

На ранок Ірина була в Києві і добре пам'ятає, коли вперше побачила доньку. "Дуже хочу висловити свою вдячність від материнського серця лікарям! Тому що те, що вони зробили – це просто", - не знаходить слів жінка. Знає Ірина і кому завдячувати за життя онуки – її рятівника Віталія побачила саме в ефірі ТСН. "Це диво, що на землі є такі люди. Я йому дуже вдячна, що він не побоявся, і ось у такій ситуації надав допомогу Маші", - каже її бабуся.

Не розуміє Ірина тих, хто пише образливі статті та залишає про Наталю коментарі у соцмережах – мовляв, та жила за рахунок чоловіків. Зі слів матері, це відверта брехня – донька має диплом магістра-менеджера, вчила іноземні мови, відвідувала бізнес-тренінги. А ще була дуже турботливою донькою і незадовго до трагедії подарувала мамі мрію – подорож за кордон. "Вона завжди вдосконалювалася, розумієте? Казала, мама, це не та висота, я маю бути вище, тому що це – не межа", - розповідає матір.

Про свари доньки з колишнім чоловіком Ірина говорити не хоче, бо це, мовляв, може статися з кожною родиною. Відомо, що останні півтора роки вони судилися за те, з ким має жити Маша. Вона була з батьком, і він дозволяв Наталії бачиться з донькою лише за своєї присутності. У день трагедії зробив виняток.

Лікарі уникають прогнозів щодо майбутнього Наталії, на її лікування потрібні гроші та донорська кров. Ірина каже, що допомогають навіть незнайомі їй люди. "Коли бачиш ці суми – 50 гривень, 100 гривень. Я дуже вдячна цим людям, може, ці 50 гривень для них дуже великі гроші, але вони все одно знайшли можливість відправити їх у допомогу Наташі та Маші. Я дуже вдячна всім", - каже вона. Долучитися до цієї допомоги можна грошовим переказом на її картку за реквізитами: Приватбанк, картка 5363 5423 0673 9328, отримувач Ірина Конєва.

Також мама Наталії Целовальникової шукає донорів – потрібно 5 людей з будь-якою групою крові. На них чекають у понеділок на вулиці Краківській в опіковому центрі Києва.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Повʼязані теми:

Наступна публікація