Напитися пігулок дівчат підштовхнуло відео у ТікТок: нові подробиці отруєння школярок у Боярці

Автор
Інна ЛебеденкоІнна Лебеденко
Дата публікації
Перегляди
36к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Напитися пігулок дівчат підштовхнуло відео у ТікТок: нові подробиці отруєння школярок у Боярці

Ювенальні прокурори заявляють, що дівчата не мали суїцидальних настроїв та проблем у родині, і головною версією причин того, що сталося, вважають провокаційне відео у соцмережі.

Учениці ліцею, які отруїлися медичним препаратом в Боярці Київської області, не мали суїцидальних настроїв та проблем у родині. Про це заявили ювенальні прокурори. До розслідування обставин цієї трагедії вже долучили кіберполіцію. Її співробітники зараз шукають у соцмережах заклики, які можуть призвести до таких наслідків. Адже, за версією поліції, напитися пігулок дівчат підштовхнуло відео у ТікТоці. Школярки купили в аптеці спазмолітик, випили його у величезній кількості. Одна не вижила, інша перебуває в лікарні.

Про це йдеться 17 лютого в сюжеті ТСН.19:30.

Зараз у ліцеї продовжують розслідувати обставини цієї трагедії. Учора правоохоронці працювали до пізньої ночі і сьогодні знову допитували і вчителів, і учнів. А паралельно з ними із ліцеїстами займаються психологи.

Дирекція школи відмовчується. І каже, що жодних коментарів не надасть, допоки триватиме слідство.

Тим часом прокуратура вже відкрила кримінальне провадження і назвала офіційну причину смерті 13-річної дівчинки — отруєння великою кількістю препарату. Це призвело до зупинки серця, бо ліки знизили артеріальний тиск.

Також поліція вже встановила, у якій саме аптеці школяркам продали спазмолітики, але назву не розголошує. Відомо, що вона розташована неподалік школи. Таких там три. У кожній із них продавці як один кажуть, що вони дітям ліки не продають.

Однак, якби хто і зізнався, що ліки дітям продає, то протизаконного у цьому нічого немає. Вітчизняне законодавство не передбачає жодних вікових обмежень під час продажу пігулок.

Новини України: школярки, які отруїлися пігулками, не мали суїцидальних настроїв та проблем у родині

Новини України: школярки, які отруїлися пігулками, не мали суїцидальних настроїв та проблем у родині

Державна служба з лікарських засобів майже десять років тому вже пропонувала заборонити продавати лікарські засоби особам до 14 років. Але все так і залишилося на рівні ініціативи. Нині повідомили ТСН, що провізор хіба що мав би з'ясувати у дітей, з якою метою купують препарат та надати рекомендації щодо дозування.

Ця трагедія вкотре показала й іншу проблему — соцмережі та їхній вплив на підлітків. За версією поліції, випити велику кількість спазмолітиків школярок підштовхнуло відео в соцмережі. Мовляв, випийте і побачите, що станеться.

"На жаль ми, не можемо заборонити дітям доступ до соцмереж, які часто навчають їх жити і формують їхню поведінку. Саме батьки мають формувати навички, мають формувати поведінку дітей, мають привчати до дисципліни", — каже уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба.

Батьки обох дівчат спілкуватися з журналістами відмовляються. Спочатку мама школярки, яка перебуває в лікарні, навіть забороняла медикам відповідати на питання журналістів щодо стану її доньки. Але сьогодні передумала.

"У неї позитивна динаміка. Перевели з відділення інтенсивної терапії до педіатричного", — повідомила лікарка.

Тим часом ювенальні прокурори головною версією причин того, що сталося, вважають провокаційне відео у соцмережі.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
36к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація