Нападники на "кіборга" в центрі Києва поцупили його сумку та знімали свої дії на камеру

Нападники на "кіборга" в центрі Києва поцупили його сумку та знімали свої дії на камеру

Нападники на "кіборга" в центрі Києва поцупили його сумку та знімали свої дії на камеру

Фото: Facebook/Юрій Дмитренко

Друзі говорять, що атака могла бути замовною і пов’язаною з військовим минулим постраждалого.

У центрі Києва напередодні стався напад на захисника Донецького аеропорту "кіборга" Дмитра Вербича. Невідомі в масках повалили ветерана війни на землю, засліпили його сльозогінним газом, завдали ударів ножем та молотком і втекли, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У злочині підозрюються троє молодиків 21-22 років і дві дівчини близько 19 років, котрі потрапили на записи камер спостереження. Однак їх обличчя були приховані одягом, тож особи наразі встановити не вдалося. Завдяки тому, що друзі були неподалік, Дмитра швидко привезли до лікарні і прооперували. Лікарі говорять, що чоловік міг залишитися інвалідом. "Дуже пощастило, бо дуже близько від нервових закінчень, від нирки. Ніж впнувся в кістку", - розповіли медики.

Столична поліція просить допомогти в пошуку нападників на "кіборга"

Столична поліція просить допомогти в пошуку нападників на "кіборга"

Сьогодні Дмитро вже на ногах, він упевнений, що це було не звичайне хуліганство, бо його сумку з мобільним хоч і забрали, однак тільки через те, що вона відлетіла під час сутички. "У мене було конкретне відчуття, що мене намагаються вбити, і я боровся за своє життя. Перший удар в спину – хотів за ними побігти. Я на ноги, а в мене по ногах тече. Два пальці провалилися повністю в рану, аж до хребта", - розповів він.

Слідчі кажуть, що нападників хоч і встигла зафіксувати камера спостереження, однак за гарячими слідами їх так і не змогли зловити. Тож нині правоохоронці просять допомоги у пошуку зловмисників, зухвалості котрих не було меж – катування над українським воїном вони знімали на мобільні телефони. Друзі Дмитра впевнені, що це, а також організовані дії та цілковита мовчанка нападників підштовхують до висновків, що ця група могла виконувати чиєсь замовлення. "Вороги були і вороги є у всіх. Це людина, яка захищала Україну зі зброєю в руках. Ви ж розумієте. Наша мета зараз – зберегти здоров’я побратима, з’ясувати, хто були ці покидьки, і щоб вони були покарані", - кажуть друзі.

Поліція справу поки що кваліфікувала, як хуліганство – за цією статтею нападникам загрожує до семи років за ґратами. Натепер у слідства і друзів потерпілого вже є кілька зачіпок, але подробиць наразі не повідомляють. Дмитро ж іще з тиждень пробуде в лікарні під наглядом медиків.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк 

Повʼязані теми:

Наступна публікація