Кличко поскаржився на шантаж "Нафтогазу" і розповів деталі відключення гарячої води у столиці

Кличко поскаржився на шантаж "Нафтогазу" і розповів деталі відключення гарячої води у столиці

Фото: facebook/Віталій Кличко

Близько трьох тисяч будинків лишилися без гарячого водопостачання.

НАК "Нафтогаз" відмовляється забезпечувати "Київтеплоенерго" газом, поки не отримає усі борги "Київенерго". Через це у столиці виникла складна ситуація із гарячим водопостачанням.

Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко, йдеться на його офіційній сторінці.

"Одна справа - борги киян за спожиту послугу, інша ж справа- штрафи і пені, що є результатом господарської діяльності. Компанія "Нафтогаз", на жаль, вирішила шантажувати киян. Відключили газ, допоки борги "Київенерго" не будуть їм повернуті. Моя чітка позиція – ми повинні цю конфліктну ситуацію вирішувати в судах. Але кияни не мають бути заручниками такої  ситуації", - сказав він.

За словами Кличка, частина боргу "Київенерго" оскаржується у суді, а місто не має права брати на себе борг, точна сума якого не визначена. До того ж стаття, на якій наполягає "Нафтогаз" у справі повернення грошей, є вкрай спірною. 

Міський голова зазначив, що Київ готовий вести діалог, але наполягає на задоволенні інтересів населення. 

Чому Київ залишився без гарячої води

Чому Київ залишився без гарячої води

Нагадаємо, Київ опинився на порозі техногенної катастрофи: мільйони людей уже в серпні можуть залишитися без тепла і світла. Ситуація настільки серйозна, що голова "Нафтогазу" викликає Віталія Кличка на публічні дебати.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Газовий конфлікт України і РФ
Наступна публікація